Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

timcsike1989

2013. február 15.

Az epres változata van meg, ugyanis rajongok az epres szájfényekért :D A színe is tetszik és bejön az is, hogy kicsit ragadós. Az illata és az íze is tökéletes, az áráról nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

d-i_n-a

2013. február 15.

Nekem az epres van meg...v epres tejszínes mittudomén..sweet strawberry asszem :D
Picit ragad...de az illata az íze..(tudom nem megenni kéne :D) és a színe miatt megbocsátok :)
Nagyon szép színt ad a számnak :)
Nem valami tartós..de mondom hogy nálam sajnos a jó ízűek nem tartanak valami sokáig :DD
Szívesen újravásárolnám ha elfogyna :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Nagyon szép színt ad a számnak :)
Szívesen újravásárolnám ha elfogyna :)

Cilandi

Nagyon szép a fénye, színe, csilli-villi és tartós! 100% én! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Nagyon szép a fénye, színe, csilli-villi és tartós! 100% én! 5*

vándor

2013. február 10.

Szeretem ezt a szájfényemet, szép a színe, jó az illata, a csillámok sem zavarnak. Kicsit nehéz adagolni, de ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 10.

szaboszimonetta93

2013. január 26.

Nagyon szeretem,nagyon szép és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Nagyon szeretem,nagyon szép és tartós.

Dinorbia

2013. január 16.

200 Ft-ért vettem akciósan a sweet strawberry árnyalatot és hihetetlen, de a kedvenc ajakápolóm lett. Sehol sincs száraz érzés, cserepesedés. Az illata és az íze nagyon finom :D És ilyen olcsóért, ilyen hatású terméket még nem találtam. Valóban ragad picit, de engem nem zavar. És végül is ez egy ajakápoló, ami szájfénynek is elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

rekababyy

2013. január 13.

Túlságosan ragad, és szájfénynek sem nevezhető, de az illata tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Túlságosan ragad, és szájfénynek sem nevezhető, de az illata tetszik.

nikus23

2013. január 6.

A berry sorbet volt meg, elegge ragados, de szep a szine, nem olyan rossz de vannak sokkal jobb szajfenyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

amyesther

2013. január 6.

A passion fruit (sötét pink/lila) árnyalat teli van csillámokkal. Tényleg szép felkenve, de amúgy nagyon-nagyon-nagyon ragad. Ha a táskámból kapom elő, nincs nálam ecset, szóval kézzel viszem fel, de az ujjbegyem szappanos kézmosás után is összetapad. Ugyanez a helyzet a számmal is, miután sminklemosóval áttöröltem! Nem fogok még egyet venni, szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

tuzgyujto

2012. december 29.

Az ilyen tubusos szájfények a gyengéim, gondoltam, jó lesz, szép lesz, és cseresznyés is. De nem lett jó. Iszonyatosan ragad, de még így se tartós, és egyszerűen idegesít, ha a számon van.. Csak azért kap két csillagot, mert finom az illata és cseresznyés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.