Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

Liana

2012. december 22.

A cseresznye a gyengém, mindent szeretek, ami cseresznyés és, amikor 25%-os akció volt a Rossmann-ban, akkor beruháztam belőle egy cseresznyésre. Elég picike, de nagyon szép és erős színe van, ráadásul az illata is nagyon finom. Abszolút megérte rá beruházni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Lanie

2012. november 13.

Azt hogy kicsit ragadós most figyelembe sem veszem, egyszerűen olyan jót tesz a száraz számmal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Dióssüti

2012. november 11.

A Berry Sorbet árnyalat nekem tetszett, de az nem hogy ragadt. Sebaj gondoltam én megvettem a cseresznyéset is. Az valami borzalmas :S a színe se tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

papupanni

2012. október 31.

Nekem a sárgadinnyés van meg, és egész jó! :) Sajnos már alapból meg volt keményedve a tubusban, és olyan darabos volt... De beledobtam forróvízbe, és most már szép állaga van. :) Csak sajnos ragad egy picit, és elég hamar le is jön. Viszont az illata nagyon jó, adok neki egy 4-est! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

nyappyberii

2012. október 30.

Imádom. Nem tart rajtam túl sokáig,de az íze,a fénye meg a színe utánozhatatlan. És mellesleg ez az egyetlen szájra való kence,ami rendbeteszi a kicserepesedett ajkaimat,számomra minden ajakápolónál jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

s_kitty

2012. október 24.

Táskába dobós szájfényt akartam, amikor ha kell felkenem, a strawberry smoothie változatát vettem meg. Az illata tök jó, az íze is finom, de hihetetlen ragacsos.. akit zavar hogy rakacsos megse vegye

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 24.

liliom07

2012. október 18.

Olcsó szájfényt kerestem, és ezt találtam, csak másik színben. Jó volt az illata, jó érzés volt mikor felkentem az ajkamra, nem ragadt, szépen csillogott, csak letört a kenő része és nem tudtam végig elhasználni, mert szétfolyt. Ennek ellenére 5öst kap, mert szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Heidi

2012. szeptember 24.

Ajándékba kaptam.Az illata jó,de ragadós.Pár hónapja nem használom és a tetején kicsapódott valami,szerintem a ricinus olaj és ez számomra kicsit undi.Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Jucuss

2012. szeptember 17.

Imádom, nagyon jó az illata, íze! Egy kicsit ragad, de tartós és szép :) 350 Ft volt, teljesen megérte:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

maya

2012. szeptember 15.

Sweet strawberry árnyalatot vásároltam meg valóban hamar lekopik és ragacsos, de volt sikerem ennél ragacsosabbhoz is. Szép fényes tőle az ajkam bár az illata nem nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.