Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

zdoreebaba

2012. szeptember 13.

Az illata és az íze teljesen megragadott. Igaz, hogy egy kicsit ragad és nem túl tartós, de ettől még az íze fantasztikus. Én a Berry Sorbet-et választottam a színe és finom illata miatt! Fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Lettix

2012. szeptember 7.

Ragad és nagyon hamar lejön bár az illatuk miatt 2 csillag :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Ragad és nagyon hamar lejön bár az illatuk miatt 2 csillag :D

rexi19

2012. augusztus 6.

Nagyon ragacsos és ez engem nagyon zavar, nem szeretem, ha érzem, hogy a számon van a szájfény....így csak vészhelyzet esetén használom, ha más épp nincs a közelemben. Viszont az illata fini :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

ginaaa91

2012. augusztus 5.

Ma voltunk a barátommal a Dm-be, és megkérdezte hogy énis kérek-e valamit. :) Nem akartam drága dolgot kérni tőle, ígyis megkapok mindent tőle, ezért erre esett a választásom. :))) A sweet strawberry árnyalatot vettem meg. A színe szép, halvány rózsaszín, az íze is egész jó, viszont tényleg ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

hena

2012. augusztus 4.

a színe nagyon szép (nekem a berry sorbet árnyalat van meg), de annyira ragacsos,hogy csak nagyon ritkán használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Jelizz

2012. július 16.

2 flélém is van és hát szeretem mert szép színt ad az ajkaimnak és ragacsos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

2 flélém is van és hát szeretem mert szép színt ad az ajkaimnak és ragacsos...

Seiza

2012. július 14.

Berry sorbetből veszem már a harmadikat.
Az illata fantasztikus, szeretem, hogy nem az undorító szájfény ízt érzem. Egy picit ragacsos, de a színe is szép. Minimális hidratációt tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Berry sorbetből veszem már a harmadikat.

zalla

2012. július 13.

Féltem megvenni, mert a stay with me nem sokkal drágább, és a színei is meggyőzőbbek. De itt is lehet találni érdekes dolgokat, a cherry pl kifejezetten szép... (meg is lepett, hogy hogy tényleg színez, azt hittem nem fog látszani...). Kb. annyira ragacsos, mint egy átlagos szájfény, viszont kellemes az íze, és tényleg mintha kicsit hidratálna. Ennyi pénzért pedig tényleg jó vétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

vivuss87

2012. június 30.

berry sorbet és egy strawberry valami van meg nekem. Egyik a kocsiban másik a kutyázós táskámban:) nagyon szeretem az illatukat, és az állagukat is. Mind2 csillámos, tükör nélkül is felkenhető, bárhol bármikor:D hidratálnak de nem nehezek és nem ragacsosak. Szerintem megéri az árát...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

pinkcseresznye2030

2012. június 19.

Nekem Pink Dragonfruit-os van szeretem bár nekem picit ragad de aránylag tartós..:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 19.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.