Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

Testbe

2012. június 18.

Nekem két féle is van, mindkettőt nagyon szeretem, mert a színük gyönyörű, és igazán hosszan tartóak! Az ajkaimat is hidratálják, ráadásul az ízük is nagyon finom! ^^ Az igaz, hogy picit ragadnak, de nekem még nem volt olyan szájfényem, ami nem ragadt volna, úgyhogy én ezt természetesnek tudom be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Riruka

2012. június 11.

Nekem eddig 3 volt (kettő ugyanaz az árnyalat), nem volt velük problémám, bár amit a legutóbb vettem, kicsit tényleg ragacsos. Ettől függetlenül ár-érték arányban jó termék (pedig nem annyira szeretem a szájfényeket), szép a színük, kellemes az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

cicurka

2012. május 19.

Sokan írják, hogy ragacsos, nyúlós ... Nálam nem! :)
Szerintem a mennyiség a lényeg, hogy mennyit teszel a szádra. Én egy vékony réteget kenek fel belőle és mondhatni ugyanolyan hatású mint a többi, szép fényt ad, ápol, de ennyi, semmi több.
Egy 4-est megérdemel az illata és a nálam nyújtott állag miatt.
Ja, és hát az tény, hogy ez nem egy 8000Ft-os Lancome, így ennyi pénzért még jó is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Sokan írják, hogy ragacsos, nyúlós ... Nálam nem! :)
Egy 4-est megérdemel az illata és a nálam nyújtott állag miatt.

onecrimsonnight

2012. május 10.

Én a berry sorbetet vettem meg. Nagyon tetszik a színe, szépen kiemeli a számat, és szépen is csillog. Nekem nem tűnik el a számról hamar, addig tart mint bármelyik más szájfény a számon és a ragacsossága sem zavaró. Összeségében 350Ft-ért ez tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Berta

2012. április 16.

Nekem is epres van. Az illata és íze nagyon fincsi. Többnyire azért nem használom sűrűn, mert rögtön lenyalom. : D. Mellesleg tényleg kissé ragacsos, de én nagyon minimálisat kenek fel, annyit, hogy látszódjon, hogy van rajta valami, esetleg csillogjon is. Csak az illata vitte fel a pontszámot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 16.

bandita

2012. április 14.

Ez a termék picit pirosas árnyalatban van meg nekem, olyan szinten ragacsos, hogy beszéd közben vékony csíkot képezett az ajkamnál, ami miatt lepedékesnek nézett ki a szám, és ezt csak utólag vettem észre, amikor tükörbe pillantottam sminket igazítani. A szine és fénye jó lett volna, de emiatt nem tudok több csillagot adni neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

auroramist

2012. március 17.

Nagyon ragad, kellemetlen viselni és eltűnik a számról pillanatok alatt. De az illata jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 17.

missmisfit

2012. március 5.

A legpocsékabb szájfény, amivel eddig találkoztam. Egy pillanat alatt eltűnt a számról. Épp az a baj vele, hogy nem ragacsos, hanem túl híg és emiatt nem marad fent egy percnél tovább. Az illatuk, az tényleg jó, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Sephira

2012. február 21.

Jelentem, nemrég is kaptam ilyen ajakbalzsamot (amit inkább mondanék szájfénynek). Régebben kaptam mangósat, finom illata volt, de sajnos bekövetkezett vele az amit mondtatok, megromlott pár hónap alatt, a felirata meg szinte teljesen lekopott..Színe nem nagyon volt csak az apró de nem feltűnő csillámok csillogtak, nyári nem feltűnő sminkhez ideális.
Most nemrég kaptam ilyen epreset, nekem nem tetszik az illata, tényleg mű eper és én érzek benne valami furcsa mellék szagot is :O, vagy hogy fejezzem ki magam..Kíváncsiságból kipróbáltam (ne tettem volna), ragacsos, nyúlós, színe semmi, még csak nem is csillog. (Egyszer egy barna, toffie illatút vettem valakinek, az illető elégedett volt vele). Magamtól nem vettem volna meg ezeket és nem is fogom, elnézést attól aki szereti, egyik legrosszabb szájfény, nem tartós, mű illatú, szín semmi és ragad is..(Más essence termékeket amúgy szeretek, lakkját meg szemhéjpúdereit, tusát, de a szájra való dolgai átlagban nem jók, az ecsetes se jött be).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Szaszmancs

2012. február 15.

Én kezdetben nagyon oda voltam ezekért a szájfényekért,isteni az illatuk,szépen csillognak,nagyon kedvező az áruk...szóval 5 félét be is szereztem,de pár hónap múlva csalódnom kellett,mert megromlottak,bebüdösödtek :S más szájfény nem avasodik ilyen hamar,de szerintem így is megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.