Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

godori

2012. február 14.

Én anno egy epreset vettem de bárcsak ne tettem volna ragacsos és nyúlós volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Én anno egy epreset vettem de bárcsak ne tettem volna ragacsos és nyúlós volt

CherryQueen

2012. január 29.

Nekem a Sparkling Cherry-s van meg,szépen csillog tőle a szám,és jó illata van,de iszonyatragacsos. Az ára tényleg tetszetős,azért vettem meg,mert előtte már volt egy epresem,de azt utáltam,kb. egyszer kentem fel,és a kukában végezte. Még jó,hogy kistubusban van,és így könnyen eltudom használni avasodási idő előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 29.

Ency2000

2012. január 28.

nekem a málnás van meg. nagyon jó az illata, a színe, az ára miatt 1 próbát megér. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 28.

buttercup

2012. január 27.

Szerintem is nagyon ragacsos, de ezt korrigálni lehet azzal, hogy kevesebbet viszünk fel. Nekem az illata volt nagy csalódás, meg a színe sem olyan, mint amilyet elképzeltem, de egynek nem rossz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

dory008

2012. január 24.

Mondjuk inkább szájfény, mint ajakbalzsam, na mindegy. jók a színei, nem túl tartós, de ennyi pénzért megéri. :) Nekem a rózsaszín és a sweet strawberry van meg. Utóbbit ki kellett dobnom egy idő után, mert folyt és ragacsos volt. :( De egyébként a színe nem volt rossz.
Ár-érték arány oké. Hogy újravásárolnám-e? Hát, lehet. :)
Egyébként 350 ft. Rossmannban, Müllerben lehet kapni, és kb. 5 színben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Ár-érték arány oké. Hogy újravásárolnám-e? Hát, lehet. :)
Egyébként 350 ft. Rossmannban, Müllerben lehet kapni, és kb. 5 színben kapható.

berni88

2012. január 16.

Nekem a sweet strawberry van meg, ami valóban (mű)eper ízű. Habár teszik a csillogása, iszonyat ragacsos. Viszont ha előtte egy kicsit bekenem a számat egy natúr ajakápolóval és ezt vékony rétegbe kenem rá akkor sokkal kevésbé lesz ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

andrea.horvath79

2012. január 16.

Pink dragonfruit-ot vettem, szép a színe, finom az íze, csillog- villog és ragad. Ennyi pénzért nem vártam sokat, ez csak úgy belepottyant a bevásárlókosaramba, itthonra, szemetet levinni jó lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Dióssüti

2012. január 15.

Nagyon szép fénye van és az illata is jó, viszont nagyon ragad de úgy gondolom hogy ennyi pénzért megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Sminkes

2012. január 10.

Iszonyatosan ragad. Teljesen mindegy, hogy olcsó vagy drága, egyszerűen ragad. Ennyi pénzért vannak nem ragadósak is. Nyilván nem hasonlítható össze egy jóval drágább minőségibb márkával, ezért kár megjegyezni olyat, hogy van jobb és drágább. Ez teljesen nyilvánvaló, hogy ami valóban jobb az drágább összetevőkből készült. Szóval szerintem az árához képest ez tűrhető, bár mint írtam, ennyi pénzért van nem ragadós változat is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

babascene

2011. december 23.

fincsi és szép színekben kapható nekem van 3, és ennyi pénzért nagyon megéri, viszont találkoztam már sokkal jobbakkal is igaz jóval drágábban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.