Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: SuperHiro, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakbalzsam finom textúrája kényezteti az ajkat és egy csipetnyi színt is ad neki. Fényes rózsaszín, piros vagy korall – a finoman festett ajkakért és a friss megjelenésért. A szín intenzitásának fokozásáért használd több rétegben.

3 árnyalatban kapható.

candus

2014. szeptember 17.

Light Up! árnyalatot vásároltam meg a kiárusításkor. 350 Ft-ot megér, de szerintem többet nem. Aránylag tartós, szép a színe, de én ápoló hatást nem vettem észre használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

WaterLily

2014. augusztus 24.

A 03-as Brighten up! árnyalatot birtoklom, amire a kiárusítás alkalmával csaptam le. Szemezgettem vele régóta, de csak nem vitt rá a lélek, hogy az eredeti árat leperkáljam érte - ez pedig csak is a sors keze. A nagy meleg nem tesz/tett jót neki, le is tört belőle egy jókora darab. Így 350 forintért annyira nem bánom, de egyébként a guta ütött volna meg.
Nem állnak jól a harsány árnyalatok, ezért esett a választásom erre a barbie-rózsaszín darabra. Haha, én naiv. Felkenés után nemsokkal valami brutális pink színe lesz, szerencsém, hogy a párom szerint dögös csókos ajkaim lesznek tőle. Az meg a párom szerencséje, hogy extra-tartós :D Csókálló, evés-ivás, forgószél, tájfun, cunami álló... Még a sminklemosást is állja, úgy megfogja a számat, külön technikát fejleszettem ki az eltávolításához :)
Hozza, amit ígér, ápol, színez s eltakar, azt a -1 csillagot a színváltásért vonom le tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

liszka

2014. augusztus 19.

Nekem a 01 - light up! van meg és nagyon megszerettem, mert színt ad és aránylag hidratál is és egész tartós is. Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

nyarigabi

2014. augusztus 11.

02 Glam up! árnyalat van meg. Rúzst nem használok, ez az enyhe rózsaszín tetszik, most a számat sem szárítja, majd ősszel meglátjuk. Az árát megérte(349 Ft).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

kvitta.girl

2014. augusztus 10.

Nem bírom lerakni, na nem egésznap ezt kenegetem a számra,csak mindennap őt kenem fel automata nyúlok érte annyira megszerettem :) akciósan vettem a képen látható legelső árnyalatút és teljesen bevált. Először is nagyon szép nedves színt ad mint egy szájfény de mégse túl csillogós természetesen színez, ami ha lekopik/lejön egy alapszín ott marad. Tetszik hogy ez mellett az állagának is köszönhetően igazán puhává varázsolja az ajkakat. Ha nem is mindig ez az alapszínem ajakfilc illetve rúzs felé is kitűnő választás. Tartós,ápol,természetes,kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

manulka

2014. július 1.

Olyan erősen színez, hogy megfogja a számat, miután a fény lekopott róla, vagy lenyaltam:) még mindig látszik, szerintem még egy ilyen tartós és olcsó színezett szájfény (vagy mi:) nincs! azért örülök neki, mert nem használok rúzst egyáltalán. Megvan a rózsaszín és a barack árnyalat is, finom gyümis illatuk van. Ma kipróbáltam a rózsaszínt pirosítónak, nagyon erős szint ad és nehéz eldolgozni, tartós, krémpirosítónak se rossz, remélem nem okoz ragyát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

S.Merci

2014. június 18.

Nekem elég sötét szám van, és egy szolid, hétköznapi ajakápolót akartam.. Megvettem a legvilágosabbat.. Felkentem.. hmm gondoltam egész jó... 10 perc múlva elmentem megint a tükör előtt és pink színű volt a szám.. nem vicc! De nagyon tetszett :D Következő alkalmakkor ugyan így jártam.. na jó.. biztos csak beképzeltem. Kipróbáltattam anyukámmal, nem mondtam neki semmit. Tíz perc múlva jött, hogy nézzem meg, mert ez az előbb még nem így nézett ki :D Szóval nálam inkább a rúzs kategóriába került :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Dori14

2014. június 15.

Imádom! A harmadik, Brighten Up nevű árnyalatot birtoklom. Szerencsére utánaolvastam, hogy milyen színre számíthatok. Simán elmenne rúzsnak is, nagyon szép rózsaszín színe van. Látszik, hogy ott van, de egyáltalán nem hivalkodó.
Az ajakbalzsam funkcióját is készségesen betölti, jól hidratál.
Nagyon tartós, órákig képes ottlenni, és enyhén be is fogja a számat így még este is kicsit rózsaszínes ameddig le nem mosom.
Egyetlen negatívuma, hogy elromlott a tekerője, de így is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 15.

Az ajakbalzsam funkcióját is készségesen betölti, jól hidratál.
Egyetlen negatívuma, hogy elromlott a tekerője, de így is használható.

ramona22

2014. április 23.

Sok sok kerülgetés és gondolkodás után megvettem a középső 'Glam Up' árnyalatot. A színéről annyit, hogy azt hittem hogy egy teljesen natúr színt kapok, hát nem úgy történt, mivel szerintem kicsit természetellenesen hat ez a pink árnyalat ,mondjuk egy rétegben még egész szép...Nehezen kopik,ami pozitívum,és az is,hogy tényleg ápolja az ajkakat. JA, és lehet csak én tartom drágának ezt a 750 ftos árat? Mivel elég kevés van benne.. A színét leszámítva végűlis egész jó kis termék..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

magdiszeles97

2014. április 21.

A Glam up! ajakbalzsam van a tulajdonomban. Nagyon tartós és jól is hidratál. A színével van egy kis bajom, nem vagyok hozzászokva az ilyen erős színekhez, nagyon pigmentált. Számomra lehetne kicsit halványabb, de ez persze egyénfüggő. Attól még szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin