Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: SuperHiro, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakbalzsam finom textúrája kényezteti az ajkat és egy csipetnyi színt is ad neki. Fényes rózsaszín, piros vagy korall – a finoman festett ajkakért és a friss megjelenésért. A szín intenzitásának fokozásáért használd több rétegben.

3 árnyalatban kapható.

kémecske

2014. március 15.

Én az elsőt vettem meg ha a képet nézzük. Szép a színe és még ápol is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Én az elsőt vettem meg ha a képet nézzük. Szép a színe és még ápol is!

rocksteadycat

2014. március 8.

A leírt vélemények alapján ma beruháztam rá egyre, a Glam up!-ra. Meglepődtem hogy ilyen olcsón, ilyen minőséget tud. Eddig csak a koreai társait próbáltam, borsosabb árakért, de ő most lekörözte őket. Nagyon szép színt ad (telitalálat), és puha marad tőle a szám. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Mozart

2014. február 5.

A középső 02 Glam up! van a tulajdonomban. Annyiszor otthagytam már őket a boltban, pedig olyan édesek. Az itteni vélemények alapján gondoltam, hogy nagyon pigmentált lesz, de hogy ennyire.. Az a legdurvább, hogy sokkal nagyobb védelmet nyújt, mint bármelyik Labellom! Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 5.

profectuscat

2014. január 23.

egy csillag mínusz:
már csinált az essence egy ilyen kollekciót..
OZ the great powerful névre hallgatott, limitált volt, szintén ajakápoló.
Akciósan vettem 250 ft volt.
2-3 húzással nagyon szép rúzs hatása lesz, és szintén a fénye eltűnik, de a színe megmarad.. nem szárít. A dolog turpissága, hogy a klasszikus ajakápolókhoz képest, keskenyebb és hosszúkásabb formát kapott...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

egy csillag mínusz:
már csinált az essence egy ilyen kollekciót..
OZ the great powerful névre hallgatott, limitált volt, szintén ajakápoló.
Akciósan vettem 250 ft volt.

PAncsi79

2014. január 6.

A pirosat vettem meg, gondoltam, ha csak színezett ajakápoló, úgysem lesz túl pigmentált. Nos, tévedtem, számomra már kissé túlságosan is pigmentált. Szépen ápolja az ajkakat, de nagyon kell figyelnem, hogy csak egy rétegben vigyem fel, mert különben túl sok lesz.
Ráadásul rajtam kissé erős, mondhatni nagymama-rózsaszín a színe - de ez nyilván nem a termék hibája, ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

rozsamanias

2013. december 31.

kedvenc

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

kedvenc

csillámponi

2013. december 8.

Szerelem. Ennyi. A középső árnyalat van meg. Nagyon szeretem. Nem hidratál, de nem is szárit. Viszont szép színt ad a számnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

sminkkém

2013. december 1.

Egész jó kis cucc, csak kicsit természetellenes a színe. A legsötétebb szín van meg, de mivel nekem elég sötét a száj-színem, nem üt annyira ki, hogy nagyon látszik, illata sem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

varga.stella

2013. november 29.

Megint az impulzusvásárlás "hibájába" estem, mikor ezt megláttam. Általában szeretem az essence cuccokat, így ki kellett próbálnom. Nézegettem is a színeket. A rózsaszín nem az én színem, a barackos árnyalatok szintén nem nekem valók, így maradtam a pirosnál, gondolván úgysem lesz sok színe... hát kipróbálva nagyot koppantam, ugyanis ez a piros kifejezetten jól pigmentált. Nekem sajnos túlságosan... persze ez nem ennek a terméknek a hibája, sokkal inkább az ehhez hasonló színezett ajakápolóké, hogy tapasztalat miatt az erős árnyalatra esett a választásom. Egyébként szerintem nagyon szupi termék. Érzem, hogy van hidratáló hatása is és szépen, egyenletesen kopik.
Nekem lehetne picit kevésbé pigmentált is... de nem győzöm ismételni, hogy nem a termék hibája. Ezért nem is vonhatok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Roni

2013. november 3.

kíváncsi voltam erre a termékre, mert a Max Factor hasonló ajakbalzsamját nagyon szeretem, de nem mindegy hogy 2000 forint vagy csak 600...

picit erősebb fedést vártam tőle, de egyébként szép színt ad az ajkaknak. én a hidratáló hatását annyira nem vettem észre. viszont nem kopik csúnyán és nem kell nagyon precíznek lenni a felvitelnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin