Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletesen hegyes ceruzák másodpercek alatt! bármilyen kozmetikai ceruzához használhatod legyen akár szemceruza, vagy ajakkomtúr, vastag vagy vékony!

Imo

2015. június 7.

Kompakt és kiválóan hegyez :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 7.

Kompakt és kiválóan hegyez :-)

Sunrise

2015. március 21.

Sajnos nekem le kell húznom az értékelését..tényleg szépen hegyez, tökéletes lenne, viszont a tetejéről hamar letört a kis akasztó pöcök, így folyamatosan lejár a teteje, széthullik a tartalma és összefog mindent, ami nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

Anthaval

2015. március 15.

Meg a legproblemasabb szemceruzat is kihegyezi, imadom, szuper! Az ara meg mar szinte nevetseges ezert a minosegert. Ertekelesemhez gondoljatok hozza meg egy jo par csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

HyperBunny

2014. november 27.

Az enyém már újabb dizájn lehet, szerintem jobban néz ki. De kit érdekel mondjuk amíg így működik! Hát ez valami szuper, nem tudom mi a varázslat, mert elég jó hegyezőim vannak, sima ceruzát, grafitrudat, minden rajzeszközt tökéletesen hegyeznek, sminkceruzákat nem, az nálam eddig olyan mumus volt. Ez meg viszi, mint az álom. A jumbo fele is. Minden ceruzám bevetésre kész (de kár, hogy nem sminkelhetek épp...), ha lehetne, adnék több csillagot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

storm28.oe

2014. október 8.

találtam 1 darabot...azota tudom a gelceruzaimat is hegyezni....ar-érték 5:) össze vissza szadiztam a ceruzaimat a dragabb astoros vacakommal-ez hibátlan és olcso(ha talál az ember :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

merka

2014. augusztus 27.

Na, most nagyon szidom magam, hogy mennyi jó kis szemceruzát faragtam szét már csutkáig sima ceruzahegyezővel, mindenféle eredmény nélkül... Most rájöttem, hogy csak egy jó hegyező kellett volna, és ez az. 350 forintot abszolút megér, újra fogom venni ha eltompul. Még a rusnya neonnarancssárga színét is elnézem neki, olyan ügyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Dalma0802

2014. augusztus 18.

Mesésen megfaragja a ceruzáimat. Nem tört bele egy ceruzám hegye se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Mesésen megfaragja a ceruzáimat. Nem tört bele egy ceruzám hegye se.

horvathvivien9607

2014. augusztus 9.

A dm-ben vásároltam akciósan 350 Ft-ért, eddig semmi probléma nem volt vele, tetszik hogy kétféle méretű ceruzát lehet vele faragni. Nekem még nem törte bele egyiket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

ingrid0411

2014. augusztus 3.

Az avonostól búcsút vettem mert már semmire nem volt jó. Ez viszont nagyon jól hegyez nem töri bele úgyhogy eddig 5.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

v.szilvia789

2014. július 18.

Jó kis hegyező, mindent visz, bár az elsőnek hamar letört a kis akasztója, ami az átlátszó tetőt a helyén tartja. Ennyi pénzért ezt elnézem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.