Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletesen hegyes ceruzák másodpercek alatt! bármilyen kozmetikai ceruzához használhatod legyen akár szemceruza, vagy ajakkomtúr, vastag vagy vékony!

szandinagy

2014. január 16.

Benne még nem csalódtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Benne még nem csalódtam :)

gyorgyee84

2014. január 4.

Szépen hegyez, még egy rossz minőségű ceruzát is helyre rakott, a többi hegyezőben mindig ugyanazon a ponton elakadt a ceruza, ez a hegyező legyőzte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

angi9207

2013. december 8.

Nagyon jó kis hegyező! :) Mindent visz. :) A teteje nekem nem jár le, stabilan fennmarad. Én egy türkizkéket szereztem be. ^^ 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Madi

2013. december 2.

Jól hegyez, de a teteje egy sz*r. Egyfolytában leesett és tele volt forgáccsal a sminktasim, szóval nem ajánlom magatokkal vinni, főleg nem tele. Bár sajnos a kis lyukból is potyognak a ceruzahegy darabok, amiket lehetetlen 100%-ban kitisztítani.
Azóta For Your Beauty-s hegyezőm van, az tökéletesen zár (még a lyukakat is be lehet csukni) és szépen hegyez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

francais

2013. november 21.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

jégvirág

2013. szeptember 16.

Elégedett vagyok vele, jól hegyez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Elégedett vagyok vele, jól hegyez.

zdoreebaba

2013. augusztus 31.

Sárga színű van meg. Nem olyan rossz, ez az első ceruzahegyezőm kozmetikai célokra, úgyhogy nem nagyon tudom mihez hasonlítani. Egy baj van vele, hogy nehéz kitakarítani, mert beleragad a festék. Anyum vastag Avonos szemceruzáját szépen kifaragtam, de teljesen beleragadt a festék. Nem tudom eldönteni, hogy mivel lehetne rendesen kitisztítani, mert nagyon szűk a belseje! Szerintem ez egy lehetetlen küldetés, de egyszer majd megoldom, ha meg nem sikerül megy a kukába és veszek újat... Amúgy nagyon praktikus kis hegyező, a teteje nagyon jól fogja a ceruza faragásából keletkező szemetet. Praktikus és megéri az árát... a tompa ajak/szemceruzák megmentője! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

nagy_agi

2013. július 2.

teljesen jól funkciónál, praktikus, tetős, szép színe van - az enyém narancs :) - baráti ár, más nem is kell egy hegyezőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Kimi

2013. június 16.

Szépen hegyez, nekem sötétkék van:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Szépen hegyez, nekem sötétkék van:D

stenonis

2013. június 3.

Nem használtam még sokszor, de szerintem rendben van. Nem tör, nem ferdít, nem állnak ki szálkák a ceruzáimból. Masszív, de könnyű kiüríteni. Az ára is verhetetlen, és nekem külön pozitívum, hogy nem csak rózsaszínt lehet kapni belőle :) remélem, hosszú életű lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.