Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletesen hegyes ceruzák másodpercek alatt! bármilyen kozmetikai ceruzához használhatod legyen akár szemceruza, vagy ajakkomtúr, vastag vagy vékony!

sophie.941116

2013. május 26.

Kicsit féltem, hogy a barry m szemceruzámhoz nem lesz jó, de végül igen.Összességében ez egy olcsó, és jó hegyező. Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

feketetea

2013. május 11.

Anyu régi hegyezője már úgy darabolta a szemceruzáink, mint fűrészgép a fatörzseket, úgyhogy muszáj volt beújítanom helyette valamit, és olcsó ára lévén erre esett a választásom. Zseniális. Lehet, hogy van jobb, de itthon végre nincs több fűrészpor, úgyhogy koptatom vele a szemceruzáim, amíg csak az éle bírja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

kriszti.07

2013. április 6.

Semmi extra.. egy egyszerű hegyező. Bár van olyan szemceruzám amivel küzdenem kell kicsit és amivel a régi hegyezőm egyszerűen dolgozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Loreee15

2013. március 28.

Egy egyszerű hegyező, kedvező áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

Egy egyszerű hegyező, kedvező áron. :)

KataaBabaa

2013. március 27.

Pár éve megvan már, de nem annyira jó. Olyan fura alakú lesz tőle a ceruza hegye, lehet hogy csak az enyém hibás, lassan megérik a lecserélésre, majd frissítek azzal a darabbal milyen tapasztalataim voltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Cristine

2013. március 23.

Na végre egy hegyező, ami teszi a dolgát! Nem töri szét a szemcekákat, nem nyomja le a hegyüket, nem faragja meg úgy hogy attól kelljen félni úristen mindjárt beleáll egy szálka a retinámba. Ennyi pénzért legközelebb is újravenném, a desing pedig külön plusz pont. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Lisette

2013. március 9.

Pink színben vettem, teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Pink színben vettem, teszi a dolgát. :)

vivuss87

2013. március 5.

Ma vettem még egyet, egy csillámos feketét:D nagyon szeretem, szuperül hegyez, nem úgy mint az oriflame-s ami eltöri, és ferdére hegyezi a ceruzát. EZ csillagos 10es:D és OLCSÓ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

berta.lilla90

2013. február 16.

nagyon jól bevált szépen kihegyezi a szemceruzáimat anélkül, hogy kitörné a hegyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

katalara

2013. január 14.

Olcsó és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

Olcsó és jó.