Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletesen hegyes ceruzák másodpercek alatt! bármilyen kozmetikai ceruzához használhatod legyen akár szemceruza, vagy ajakkomtúr, vastag vagy vékony!

annyke

2012. december 16.

Nekem zöld színben van és nincs vele gondom, teszi a dolgát, szépen hegyez és olcsó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Blame

2012. október 18.

Először egy For your beauty hegyezőre esett a választásom, bár annyira nem tetszett de mivel másfajtát nem láttam akkor a Rossmannba... végül mégiscsak szerencsém volt, emlékeztem rá halványan mintha lenne valamilyen színes Essence hegyező és tényleg. Úgyhogy gyorsan ki is cseréltem az egyszerű átlátszó és vagy egy százassal drágább hegyezőt erre. Alig tudtam hirtelen színt választani, de a zöldre esett a választásom. :D Úgyhogy én főleg a színe miatt vettem ezt, meg hát picivel olcsóbb is volt. De nem csalódtam a használatában sem, szépen kihegyezi a szemceruzát és praktikus is, hogy két helyen szét lehet szedni. Meg is lepődtem rajta mert a boltban azt hittem csak felülről lehet szétszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

mignon

2012. szeptember 29.

Nekem kék van, de a lényeg, hogy imádom. Korábban kölcsön hegyezőt használtam, aztán vettem magamnak egy NYC márkájút, de azonkívül, hogy gyilkolta a szemceruzámat, nem csinált semmit. Megvettem ezt, és működik :) Nem töri ki a hegyét, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

ivy18

2012. szeptember 25.

Nekem narancssárga van, és nagyon szeretem. Már többször ledobtam szegényt, de eddig nem törött el. Ha mégis erre a sorsra jut, akkor is biztos, hogy újraveszem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

kisszokebarbie

2012. szeptember 19.

szeretem :) zöldben van meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

szeretem :) zöldben van meg :D

m.szandi91

2012. augusztus 16.

Nekem teljesen bevált, évek óta megvan és semmi baja nincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nekem teljesen bevált, évek óta megvan és semmi baja nincs :)

Garu

2012. július 13.

Fekete alapon sok csillámmal van meg, tényleg jó hegyező. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Fekete alapon sok csillámmal van meg, tényleg jó hegyező. Nagyon szeretem.

orchidea8627

2012. július 10.

Jó az éle, szépen hegyez, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Jó az éle, szépen hegyez, olcsó.

terke29

2012. június 17.

Nekem türkiz zöld van,csatlakozom az elöttem szólókhoz:nagyon jó és nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

Nekem türkiz zöld van,csatlakozom az elöttem szólókhoz:nagyon jó és nem drága.

Heli

2012. június 16.

Nekem is ugyanaz a bajom, mint Regi108-nak... A hegyeltávolító folyamatosan kiesett, már el is hagytam. Amúgy jó hegyező, szépen hegyez, nem akadozik. Nekem is lila van, ha számít valamit :D Ár-érték arányban tökéletes, 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.