Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 11.

A szemhéjpúder könnyed és légies textúrája könnyedén elterül a szemhéjon és irizáló árnyalatokkal reflektál a napsugarakra.

shadowcat_net

2011. november 15.

Nekem rózsaszín van belőle, gondoltam jó lesz valamire... hát annyira nem jött be, pedig az Essence Nálam többnyire nyerő. Igazából semmire nem jó ez a szín, valószínűleg én nyúltam mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

ni89ta

2011. november 11.

Nekem a lila van meg, könnyű felvinni. Csak akkor használom, ha feltűnő sminket szeretnék, mert világos a bőröm, ezen elég feltűnő. :) . Általában fekete vagy sötétkék kontúrt teszek hozzá, nagyon szép és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 11.

Biu

2011. november 6.

Ahogy az egész kollekció ez sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nekem a Prismatic white van meg, furi az állaga és az illata, nem könnyű eldolgozni (nem is lehetetlen) de abszolút kihagyható valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

citromhab

2011. október 23.

Az én szemhéjammal nem passzoltak egymáshoz, pedig a Gagalectric nagyon tetszik, de el fogom ajándékozni, szemhéjalappal sem tudtam javítani rajta, hamar becsíkozódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Ani

2011. augusztus 28.

Mindhárom megvan, nagyon tartósak.
A színük önmagukban tényleg nem valami erős, de pl. fekete szemhéjpúderen gyönyörű eredményt lehet elérni. Majdnem mindig így használom, vagy alapként, más szemhéjpúderek alá. Vízálló, nem gyűrődik a szemráncba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Mindhárom megvan, nagyon tartósak.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Elolvastam jó pár véleményt ezekről a szemhéjpúderekről és szinte mindegyikben áradoztak róluk, így mikor kipróbáltam azt hittem ez biztosan csak valami rossz tréfa. Pigmentáltsága nulla, na, nem mintha a színek annyira izgalmasak lennének és én a holografikus hatást is inkább csak csillámnak nevezném. Összességében szerintem ez egy kritikán aluli termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

taima89

2011. augusztus 19.

Én a kéket vettem meg,de nem vált be,nehéz egyenletesen eloszlatni,a színe se valami élénk,én is többet vártam a tesztek alapján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

bstar

2011. augusztus 4.

Tartós, viszont alig látszik. Nem vagyok elájulva tőle, jobbat vártam a bloggerinák tesztjei alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Tenshi_ligth

2011. július 24.

Tényleg tartós. Hátránya, hogy alig látszik a szemhéjamon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.

Tényleg tartós. Hátránya, hogy alig látszik a szemhéjamon :(

mikoto.nina

2011. július 12.

Nekem is a lila van meg ajándékba kaptam, szerintem szép, és egész nap kitart, gyakran használok lila szemsminket, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 12.