Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 11.

A szemhéjpúder könnyed és légies textúrája könnyedén elterül a szemhéjon és irizáló árnyalatokkal reflektál a napsugarakra.

javgke

2011. július 8.

A fehér inkább rózsaszínes, a kék nem az én stílusom. Csak a lilát vettem meg, mert az tetszett a legjobban. Kicsit kékes beütése van, gyönyörű. Az állaga krémes, melegben is egész nap a helyén marad.

Egyetlen kép sem tudja visszaadni, mennyire szépek a színek... egyébként elég halványak a bőrön. Aki különlegesebb hatásra vágyik, annak nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

nekem nagyon természetellenesek ezek a színek.. esetleg a fehéret használnám de csak nagyon vékonyan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.