Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 819-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 819

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 819 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

nagyerika28

2017. március 5.

A 28-as árnyalatot vettem meg aminek gyönyörű színe van. Krémes állagú és mintha még hidratálna is DE a long lasting jelzőt ráírni megtiltanám!!!Tartósságában hatalmasat csalódtam, mivel nincs neki ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

giny96

2017. március 3.

Nagyon pigmentált, krémes, könnyű felvinni a csomagolása is tetszik. De mivel nem tartós, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Bubus06

2017. március 2.

Nekem csak a 26-os van meg, és nagyon tetszik. :) A színe szuper nude (ahogy előttem is írták, alig látszik)..De pont ezért jó iskolába. Viszont nekem egyáltalán nem hosszantartó...Szóval csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Zsuzsuzsza

2017. március 1.

A 7-es és a 26-os van meg. Nagyon szeretem. Pigmentált, kellemes viselet, olyan mintha semmi sem lenne az ajkaimon. Sajnos nem túl tartósak, pár órán adnék kopik, ha eszem -iszom, akkor hamarabb. De újra kenem :) Tervezem, hogy veszek még pár árnyalatot. Egy apró negatívum :picit fura az íze... Olyan mintha dezodort nyaltam volna, igyekszem nem benyalni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

HomlokPuszi

2017. március 1.

A 01-es, 07-es, és 21-es árnyalat van meg, mindet imádom, kipróbáltam még belőle egy negyediket is ami a barátnőmé volt, ezek a rúzsok nagyon szépek, pigmentáltak, krémesek, DE nem egy hosszantartó rúzs, ahogy a neve ígéri. 1-2 óra után magától lekopik, az evést-ivást meg végképp nem bírja.
Tervezek még többet is megvenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Tervezek még többet is megvenni belőle.

shining

2017. február 28.

Nekem egy rozsaszin arnyalat van meg. Nagyon kremes es szep a szine is . A tartossaga kifogasolhato . Ajandekba kaptam de en magamnak nem vennem ujra de hetkoznapokra szaladgalni tokeletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

mazsoletta

2017. február 28.

Krémes, nem szárítja a számat. Ár-érték arányban, tartósságában, hétköznapi viseletnek kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Szninka

2017. február 26.

Nekem az első Essence termékem ezek a rúzsok közül a 07 árnyalat volt. Azóta már jóval többre letudtam csapni😋Sztem könnyen kenhető de érdemes hozzá ajakkontúr ceruzát amelyekből szintén van választék az Essence polcain.A tartóssága az nem éppen Longlasting😕De ezen kívűl nincs vele semmi problémám jó kis termék csak ajánlani tudom☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

little.shana

2017. február 25.

Gyönyörű rózsaszín árnyalatom van belőle, nagyon természetes rajtam. A tartóssága egyedül a gyengepontja, de ennyiért csodát nem vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

missorsi

2017. február 23.

Nagyon szeretem több színben is megvan, szerintem ár-érték arányban kiváló. Jó krémes, hidratál, puhává teszi az ajkaimat. Hosszan tartónak nem mondanám, néhányszor újra kell rúzsozni a nap folyamán.. de engem nem zavar. Szuper a színpaletta, nekem a favorit a barely there és az all time favourite.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.