Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 819-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 819

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 819 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

gothy

2018. augusztus 27.

4 színt vásároltam meg annak idején: 01 Coral Calling, 04 On the Catwalk!, 06 Barely There, 07 Natural Beauty. A 04-es végül anyukámé lett, mert nekem nem állt jól, viszont a 06-ból már a másodikat fogyasztom, az lett számomra a tökéletes nude szín.
Nagyon szép színekben lehetett kapni. Valóban nem túl tartós rúzsok, de szépen kopnak, és nekem nem probléma időnként újrakenni. A 06-os szín miatt sajnálom, hogy már nem gyártják, mer még nem találtam meg az utódját (pedig jó ideje keresem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Revelis

2018. augusztus 24.

Az áráért csaptam rá,hirtelenjében ez esett jobban a pénztárcámnak,meg ugye érdekelt volna az amit kínáltak (HŰHA,de hOsSzAnTaRtÓ),de sajnos egyik sem nagyon vált be az ígéretek közül.. Órákon át tartó szín? Nem. Az első ivásnál lejött,elkenődik,nem egyszer a saját barátom mutogatott az államra.Krémes állag,és nem szárítja ki a számat? Ugyan kérlek... Darabokban száradt rá a számra ez a szerencsétlenség.Ajakápolóval együtt használva is hamar kiszárítja a számat.. Az egyedüli szín ami viszonylag normális pigmentációval rendelkezett az a (11)-es árnyalat volt. Az összes többi amit vettem egy vicc kategóriának számít...Hihetetlen hogy még a vörös (12) szín is foltos,és nem fedi be a számat. A (18)-ról meg már ne is beszéljünk...katasztrófa.Őszintén nem csodálkozok rajta hogy már nem gyártják.Nem is hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

dundicat

2018. augusztus 7.

21 trés chic szín, ami elég nőies, sötét, bordó árnyalat van nekem. Ha másból nem, az árából egyértelműen kiderül, hogy a nevével ellentétben nem tartós :( Azért nem adtam fel, hogy találok egy megfizethető, tartósabb rúzst, ami legalább azt kibírja, hogy igyak egy pohár vizet. De a színe szép, emiatt azért használom serényen, csak rettenetesen kell vele vigyázni, hogy ne kenődjön. Buliba semmiképp ne ezt használjátok, de egy nem evős-ivós programhoz, vagy csak simán a melóba szuper :) pár óránként újra kell kenni, ennyi a titka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Betticupcake

2018. július 11.

Oh so matt! (15) nekem ez a kedvenc színem. Ez az igazi nude árnyalatom. Viszont nem elég tartós. Nekem csak ennyi a bajom vele. Sajnos már nem gyártyák vagy nemtudom mert sehol sem találok már ilyet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Anheszenamon

2018. július 6.

26-os színben van meg. A nevèvel ellentétben semennyire nem tartós sajnos. Kissé csúszkálós és nem is hiperpigmentált. Egynek elmegy de nem venném újra, mert az olcsó àrkategóriában is lehet kapni egészen jó rúzsokat. Ennél ezerszer jobbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

TimyeK

2018. június 28.

Nagyon jól pigmentált, nem túl krémes, de szépen terülő, szépen építhető hosszantartó ajakrúzs. Nagyon sok árnyalatot újravásároltam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Mandulaszem

2018. június 7.

Nálam mindent beváltott, ami ígért.:) Tartós, jól fed, intenzív, puhítja az ajkamat. Szuper!👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

banhanna

2018. május 16.

Nekem a 12-es árnyalat van meg. Nagyon tetszik a színe, de ritkán használom, mert elég rikító. Ha épp olyan kedvem van akkor használom. :)
Elégedett vagyok vele, nekem hosszan fent marad, és egyáltalán nem hagy zavaró érzetet mikor felkenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

EBoglarka

2018. március 23.

Elég hamar kopik, de nekem tetszik. Természetes hatást lehet elérni vele, de mindenképp újra kell kenni pár órán belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

PiciCic

2018. január 31.

Coral színeben van meg. A színe nem rossz,viszont egyáltalán nem tartós ez a rúzs,emellett szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.