Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 819-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 819

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 819 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

angie10

2017. május 2.

A 25-s árnyalat van meg és nagyon szép élénk színe van. Tartósságát illetően, mivel erősebb színről van szó, így erős közepesnek mondanám, de színért és árért ez korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 2.

lacsikviky

2017. április 25.

Szépek a színek, nagyon olcsó, a tartóssága nem a legjobb sajnos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Szépek a színek, nagyon olcsó, a tartóssága nem a legjobb sajnos

BlackLips

2017. április 24.

Nem hogy hosszan, de semeddig sem tartó.. Seghogy nem fed, és enyenletlen. A kezemen legelább volt színe..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

gardosivi

2017. április 22.

Azon kívül hogy nem túl hosszantartó, minden tetszik benne, a 06 árnyalat tökéletesen illik hozzam. A textúrája is szerintem tok jó, nem szaritja a számát, de nem is túl 'folyekony'. Ár értek arányban szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

abicicaaa

2017. április 21.

A sotetebb arnyalatokrol nem mondhato el hogy hosszantarto, de a nudeok, pinkek eleg jol birjak.
Ar-ertek arany szinten eleg jo.
Nem rossz kis ruzs :)
Szoros szivem ellenere 5*, bar erosen vacillalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Ar-ertek arany szinten eleg jo.
Nem rossz kis ruzs :)
Szoros szivem ellenere 5*, bar erosen vacillalok.

Jutka1989

2017. április 12.

Nem vagyok nagy rúzshasználó, mindig elkenem őket, és ezt a rúzst is kételkedve vettem meg. Nekem nagyon sokáig tart, pedig ettem-ittam, és nem maszatolódott el. Persze egy idő után ezt is újra kell kenni, de az árához képest szerintem nagyon jó kis rúzs. Tuti fogok venni belőle még más árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

draculina

2017. április 9.

A 14es piros és a 19es fekete árnyalat van meg. A pirosat nagyon szeretem, egy időben minden nap azt hordtam, a fekete viszont nagyon zsíros, undorítóan csillog és kb. 5 perc után lejön a szám belsejéről. Úgy hogy nem csináltam vele semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

FatimeFay

2017. április 9.

28-as "Time for a toffee break?" árnyalat van meg. A pigmentáltsága jó, krémes, könnyű tesztúrájú rúzs, szájceruza nélkül is egyszerű a felvitele.
Viszont Essencéknek nagyon rossz elképzeléseik vannak a long lasting kifejezés jelentéséről, ha ez a rúzs szerintük az.
Evés nélkül (max) minimális ivással egy-két órát kibír az ajkakon. Szájceruzával talán egy picit többet.
Ami pozitívum, hogy nem szárít és egyenletesen is kopik. Felfrissíteni is könnyű.
Ezért az árért igazából nem olyan rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Ezért az árért igazából nem olyan rossz termék.

Babsszi

2017. április 9.

13-as rózsaszínes és 14-es meggy pirosas színben vannak meg. Egyszerűen nagyon szeretem őket, a pirosnak nagyon jó az illata, de a rózsaszíné se rossz. Könnyű őket felkenni, gyönyörű telt színeik vannak de a piros szerintem tartósabb. Szárítani csak minimálisan szárít. Elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

dorottya96

2017. április 9.

Ünneprontó leszek, de ezek a rúzsok se nem eléggé pigmentáltak, se nem elég tartósak. Már 2 újság is hozzámdobta, és az egyiknek a színe is tetszett. Próbálkoztam vele, de fél órát alig bírt ki. Pedig nem ettem/ittam.. Van ebben az olcsó árkategóriában sokkal jobb rúzs is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.