Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Loona

2017. április 4.

A 27 / Mystic Violet árnyalatot vettem meg, és elkövettem azt a hibát, hogy nem néztem neten swatch-okat, csak kézfejen próbáltam ki az alapból ígéretes, sötétlilás színt. Sajnos felkenve egyáltalán nincs lilás színe, inkább élénk bogyóspiros, még csak nem is sötét. Kétszer is kipróbáltam, és mivel mindkétszer ez fogadott, harmadik próbálkozás helyett inkább tesómnak ajándékoztam a rúzst... tartósság és szárítás tekintetében emiatt nem tudok véleményt formálni (a két kipróbálás után mindkétszer rögtön le is töröltem a cuccot, ez a szín nagyon nem az enyém).
Szerencsére akcióban, 5-600 forint között vásároltam, tesóm pedig örült neki és neki a színe is tetszik, így végül is annyira nem bánom a történteket és pénzügyileg sem volt érvágás, de azt továbbra is sajnálom, hogy a színe ennyire más felkenve, nagyon örültem volna egy tényleg ilyen színű, számomra is szóba jöhető rúzsnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

czalexa

2017. március 28.

Megtaláltam a tökéletes árnyalatot, a 28-as színt használom, tökéletesen passzol az egyéniségemhez, ami tényleg nagy szó, mert ritkán találom meg a tökéletes színt. Nem beszélve a minőségéről, mert nekem nagyon bevált, ár-érték arányát tekintve szuper termék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Cassie26

2017. március 26.

Nagyon jó kis rúzsok, nekem relatívan sokáig fent maradnak, főleg mikor kontúr ceruzával használom őket. Az állaguk krémes, így könnyen lehet velük dolgozni és nem is szárítanak. Gyönyörűek a színeik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hopi

2017. március 25.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg egy árnyalatot és annak ellenére, hogy sokan azt írták, hogy egyáltalán nem tartós, ezzel egyáltalán nem értek egyet. Nekem négy órán át fenn maradt (kontúr ceruza nelkul) úgy, hogy ittam és dohányoztam is vele.
Az évest és a csókokat kevésbé bírja, de nem is vártam tőle ilyesmit.
Jó ár, nem szárít, tartós, jók a színei és tervezem, hogy vegyek több árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Az évest és a csókokat kevésbé bírja, de nem is vártam tőle ilyesmit.

Linnie

2017. március 21.

Elég hamar lekopik, de azt legalább egyenletesen teszi, és nagyon jó színei vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

lasanna

2017. március 17.

rengedeg színben kapható ami nagy pozítívum. a tartossága viszont borzasztó. kb 30 percig marad ent ajakkontúrceruzával!!! nagyon olcsó de inkább veszek egy drágább rúzst amit nem kell félóránként ujrakenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

anna22

2017. március 16.

27-Mystic Violet
Imádomszínevan. :D Bár nem olyan lila az ajkamon, mint a kezemen, vagy a rúzs maga, de ez várható volt.... Tetszik azonban a végeredmény. :) Igaz, nem csókálló, és nem is evésálló, de azért ne írjuk már le annyira, fontos, hogy jól előkészített szájra rakjuk, hiszen ha zsíros, nyálas a szánk, ne várjunk hosszantartó hatást. Érdekes illatuk van, de nem bántó. :) Nekem bejön. :D
19- Black Gossip
Éééééssss igennnn, egy fekete rúúzs. *o* Sajnos nem csodapigmentált, de azért szép, egyenletes fedése van. Szerintem evésálló rúzs nem is nagyon van, vagy csak én eszem bénán. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

27-Mystic Violet
19- Black Gossip

redakkrisztinaa

2017. március 15.

03 dare to wear árnyalatot szereztem be kiárusításon 350 Ft-ért . A színe az szép , vöröses , pirosas , viszont ez minden csak nem hosszan tartó. A krémes állaga miatt nagyon kenődik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

jungkookie

2017. március 15.

A színei nagyok jók. Amikor vettem éppen levolt árazva/akciózva. 2 fajta van meg. 02 és a 13. A tartóssága szörnyű...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

gabrilla

2017. március 9.

Több színben is megvettem! Elkapott a hév....sajnos! Zéro nulla tartósság. Óránként lehetne újra kenni. Ahogy iszok a poháron marad a 90%a. Sajnálom mert jók a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.