Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Krémes állagú, halványrózsaszín szemhéjalapozó, mely fényesebbé, intenzívebbé és tartósabbá tesz minden szemhéjfestéket.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: Lovaslany
Állapot: 2 alkalommal próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: személyes átvétel bárhol a H8-as hév vonalán, egyéb lehetőség megbeszéltek szerint (saját költségre)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ZANNAH

2019. december 17.

Jól működik és árban is jó szemhéjalap .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Jól működik és árban is jó szemhéjalap .

Beiggi

2019. november 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá de ettől is begyűlik a redőkbe egy vonalba a szemhéjpúder.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

pandarouge

2019. szeptember 8.

Nekem bevált. Ár értékben szuper, élénkíti a színeket, könnyebb összemosni rajt a szemhéjpúdert. Kb 4-5 óráig bírja a szememen, lehetne tartósabb, de számomra bőven elég, ha eddig fent marad, több időre ritkán szoktam fent hagyni a szemfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

KorinLilla

2019. július 19.

Hónapokkal ezelőtt megvettem, és pár alkalommal használtam is, de nem csinált semmit. Most újra elővettem, és működik. Reggel gyorsan feldobom, és mikor hazaérek, még minden a helyén van.
Jó kis termék, de nem hiszem, hogy újra megveszem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Jó kis termék, de nem hiszem, hogy újra megveszem..

Mirabylia

2019. július 3.

Nem a legszuperebb alap, amit használtam. Húgomtól kaptam, mert neki már nem kellett. Nekem sokkal erőteljesebb alap kell a bőrömre, mert könnyen leolvad rólam a smink. Rövid távon egész jónak bizonyult. Könnyű felvinni és eloszlatni, de nem tűnt hosszú távon tartósnak. Hűvösebb időben kibír pár órát, de nem a nyári melegre találták ki. Könnyen beül egy idő után a ráncokba.
Vastagon nem jó felvinni, és inkább olyanoknak ajánlanám, akiknek nem túl ráncolódós a szem körüli terület, és nincs szükségük bombabiztos alapra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

2019. június 6.

Leárazva vettem meg kb. 350 ft-ért,gondoltam megér 1 próbát...hát nem. Szemhéjalap+fixálópúdert szoktam használni és eddig egy másik olcsóbb szemhéjalap és a korrektoraim is egész nap tartották a sminkem.Ez a "szemhéj alapozó" nem csinál semmit,nem bír ki talán 1 órát sem vele a smink. Ha ennek tényleg 950 ft az eredeti ára,akkor lehúzás,ne vegyétek meg ha jót akartok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

RedSX

2019. május 19.

Nekem bevált. Csak lekaptam a polcról, később ismerkedtünk meg. Néha hajlamos összegyűlni egy csíkban, de hamar kijavítható. Tartós, jó alap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

dreamstealer

2019. május 8.

Azért vettem meg, mert sehol nem találtam a szokásos primeremből,gondoltam nem lehet olyan rossz ez. Hát, tévedtem. :D Esküszöm, nem csinál semmit, a szemhéjpúder már 3-4 óra után elmászkál és összegyűlik egy csíkban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Szabina565

2019. április 25.

Számomra tökéletes, napi szinten használom. A színek szebbek tőle. Könnyű felkenni és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

mrs.imperator

2019. április 18.

Első szemhéjalapozóm, lepúderezve működik. A szemceruza tartósabb, kevésbé kenődik el, nem zsírosodik el a szemhéj és a lepúderezős trükkel a szemhéjpúder sem gyűlik össze a ráncokban, nem porlik a szempillaspirál stb..... Szóval teljesen rendben van. Kicsit drága szerintem.... Mondjuk azt a hatását hogy élénkebbé tenné a szemhéjfestékek színét nem vettem észre :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.