Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Krémes állagú, halványrózsaszín szemhéjalapozó, mely fényesebbé, intenzívebbé és tartósabbá tesz minden szemhéjfestéket.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: Lovaslany
Állapot: 2 alkalommal próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: személyes átvétel bárhol a H8-as hév vonalán, egyéb lehetőség megbeszéltek szerint (saját költségre)

kakaska

2018. december 21.

Szerintem jó szemhéjalap. Krémes, könnyű használni, a színek tényleg szebbek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

slasherin

2018. december 3.

Csak párszor használtam, de nekem nem jött be. Az állaga kellemes, könnyű eloszlatni a szemhéjon, szép alapot is ad a színeknek. Pár óra múlva viszont egy csíkban összegyűlik a szemhéj felső részén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Kajla

2018. augusztus 9.

Ezt a terméket egy barátnőm ajánlotta, de mondta, hogy ő nem szemhéjalapnak használja, hanem korrektornak. Mondtam, hogy szuper, akkor kipróbálásra váró kis termék ez, és megvettem.
Egyszer-kétszer talán kipróbáltam a szemhéjamon, ott nem vált be, viszont korrektorként abszolút nem rossz.:D
Mondjuk nem túl gazdaságos, ha az egész arcodra akarsz tenni belőle, de szerintem viccen kívül jobb volt, mint egyes korrektorok.
Nekem egyébként is nehéz megfelelő árnyalatot keresnem, de ennek meg tök jó a színe is.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nem annyira teszi tartóssá a sminket. Csúszkál rajta a szemhéjpúder. Nem lett a kedvencem. Még keresem a megfelelő szemhéjalapot.

Dolcedia

2018. június 8.

Picit tartósabb a smink mint nélküle,de összegyűlik a redőkbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Picit tartósabb a smink mint nélküle,de összegyűlik a redőkbe.

Timi01

2018. március 22.

Amja: van különbség... nekem megvolt a régi is, az nem volt rossz. Aztán megvettem ezt. Az első különbség, hogy ez iszonyú világos, rózsaszín tónusú, a régi pont passzolt a bőrszinemhez, az sárgás árnyalatú volt. Ez nem nagy hiba, úgyis felvisszük rá a festéket. A második, hangyányi, elhanyagolható, szóra sem érdemes különbség pedig az, hogy ez sz@rt sem ér. Semennyit. Nullát. A szemhéjpúder nagyon vidáman csikokba rendeződött a nem olajos szemhéjamon 2-3 órával a felvitel után. Meg merem kockáztatni, hogy rosszabbul nézek ki vele mint alap nélkül. Köszi Essence, hogy egy viszonylag jó cuccot sikerült így tönkrevágni. Sztem aki ismeri a régit és abban bízik, hogy ez méltó utódja lesz, az véletlenül se ezt válassza. Botrányosan rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

amja

2018. január 5.

UPDATE: Megnéztem, nekem nem ez van meg, hanem az I <3 Stage, nem tudom, hogy van-e különbség.

Nagyon szeretem. Másik szemhéjalapozót még nem próbáltam, de nem is érzem szükségét annak, hogy drágábbat vegyek, mikor ez tökéletes nekem. Egyszerű eldolgozni, és egész nap a helyén tartja a sminkemet. Ha buliba megyek, még reggel is pont olyan, mint mikor felkentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

SolyaSz

2017. október 16.

Nem olyan rég óta használom (egy YouTube-er miatt vettem meg) és eddig nem csalódtam benne, teszi a dolgát. Helyén tartja a szemhéjpúdert és egy kicsit segít intenzívebbé tenni a színét is. Mivel alapból világos a bőröm, nekem nem probléma a színe sem. Viszont azt tapasztaltam, hogy nagyon gyorsan fixálni kell valamilyen púderrel, mert egyébként összegyűlik a szemhéj redőiben. De egyébként egyelőre nem találtam benne más hibát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Soly77

2017. október 11.

Ne vicceljünk már, hiánypótlónak vettem amíg megérkezik a rendelésem. A artdeco sajnos a nyár alatt beszáradt (abban is csalódtam). De ez, ez miez? annyira világos hogy kb mintha kimeszeltem volna a szemhéjjamat, a szemhéj bázis nem arra való, hanem arra hogy még nap végére is ott tartsa a szemfestéket ahová kentem... na ez ezt pont nem tudja. Nem túl rejtett a szemhéjjam és nem is túl zsírosodásra hajlamos de ennél sikerült már délutánra a redőkbe gyüjtenie a szemfestéket... vicces... pedig már kint sincs 40 fok... xart se ér... maradok a minőségibb (igaz drágább) de jobban megéri termékeknél! Inkább költök többet rá de ne kelljen már délután azzal szembesülnöm hogy a reggeli sminkemnek se híre se hamva és egy csomóban áll a szemhéjredőkben... FELEJTŐS

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Ár-érték arányban tökéletes.:) Világos, kenhető és hatását tekintve nem rossz. Nem csodaszer, de ennyit megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.