Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Krémes állagú, halványrózsaszín szemhéjalapozó, mely fényesebbé, intenzívebbé és tartósabbá tesz minden szemhéjfestéket.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: Lovaslany
Állapot: 2 alkalommal próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: személyes átvétel bárhol a H8-as hév vonalán, egyéb lehetőség megbeszéltek szerint (saját költségre)

Bernike

Korcsoport: < 18
2017. május 14.

Tökéletes imádom !!!!!!!!! Ez a világ legjobb szemhélybazisa !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 14.

Tökéletes imádom !!!!!!!!! Ez a világ legjobb szemhélybazisa !!!!

Kittus2000

2017. április 30.

Nekem jól bevált tartóssá tette a sminkem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Nekem jól bevált tartóssá tette a sminkem.

MrsWolf

2017. január 19.

Gyerekek! Ez a termék megoldotta a problémám: NEM TALÁLHATÓ NORMÁLIS, VILÁGOS SZÍNŰ KORREKTOR SEHOL! (Pedig nekem aztán nem hullafehér a bőröm, akkor azok a lányok mit vesznek, szegények????) A szemem alatti karikákra kell, ami 1-2 árnyalattal világosabb a bőrömnél....és sehol nincs ilyen drogériákban. Szóval megvettem ezt, hogy kipróbálom erre a célra. Az eredmény tökéletes! Ez egy szuper korrektor. Nem tudom, hogy eredeti céljára jó-e, de nem is érdekel:) Ez az új világos korrektorom:) És nem csak szem alá jó! Jól fed, szuper ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Ad-Namah

2017. január 1.

A világos színe jó, viszont nem tartós és gyorsan összegyűlik a redőkben a festék, kb fél óra se kell neki. A színeket úgy-ahogy megtartja, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

tothbernadett

2016. november 18.

Nekem nem jött be. Előtte avonosat használtam, amivel az volt a problémám, hogy túl hamar beszáradt, ezért néztem új primer után. Ez ahhoz képest nagyon híg, ami nem baj, viszont annál nagyobb probléma, hogy a használatával is ugyanúgy összegyűlik a szemhéjfesték a redőkben, mintha nem is kentem volna fel primert. Azért adok 2 csillagot, mert korrektorként el lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

pixxie94

2016. november 11.

Semmit nem használ azon kívül, hogy egységesíti a szemhéjam színét, ha túl sokat teszek belőle, még ront is a helyzeten, és pillanatok alatt elmászik a szemfesték, pedig nekem alap nélkül is egész jól a helyén szokott maradni. A Catrice hasonló termékét sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

czetterjuli

2016. október 14.

Ez az első szemhéjalapozóm, de nálam elég jól teljesít. A színeket elhanyagolható mértékben erőteljesebbé teszi (de nem ezért vettem, hanem mert a színe megegyezik a bőrszínemmel; NYX Jumbo Eye Pencil (Milk) ennél erre sokkal jobb), a sminkem viszont tartósabb lett. Egy dolgot nem szeretek benne: nagyon hamar fixálni kell púderrel vagy bézs szemhéjfestékkel, különben pillanatok alatt összegyűlik a szemhéj ráncaiba. Azután azonban megakadályozza a szemhéjfesték mászkálását egész nap, ami nagyon fontos, ha az ember lányának rejtett szemhéja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

QAMeli

2016. augusztus 17.

Épp primert kerestem, nem ismertem egy terméket sem, de nem akartam sokat szánni rá, ezért gondoltam, egy próbát megér. Nekem eddig nagyon bevált! Eddig kb fél órát bírt ki csíkosodás nélkül a szemfestékem, most pedig már 3 órája fenn van ugyanaz a festék, és olyan, mintha most sminkeltem volna, ez hihetetlen :) Nagyon zsírosodó, rejtett szemhéjam van, ez minden pénzt megért nekem, ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

szaboreka0529

2016. július 8.

Egyszerűen szörnyű...mást,szebbet nem tudok mondani erre a termékre.
Felviszem a kis applikátorával és el egyengetem az ujjaim segítségével,és (gondoltam én naívan) jöhet a szemhéjpúder..hát nem...nagyon nem,ahogy felnézek már össze is gyűlt a redőkbe,pedig már próbáltam hogy még hagyom megszáradni és úgy rá vinni még vmi sz.h.púdert,de így se sikerült.Utána próbáltam úgy,hogy alá vittem egy arc primert(mert egyébként szépen kihozza a maximumot a sz.h.púderekből mondjuk a kezemen) de ez sem vált be,akkor is össze gyűlt a szemráncokba...Egyszerűen nem tudok mit csinálni vele..borzalmas...pedig én egyébként nagyon szeretem az essence termékeit de ez vmi borzalom... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Egyszerűen szörnyű...mást,szebbet nem tudok mondani erre a termékre.

feketefanni

2016. május 2.

Nekem abszolút bevált! Nagyon jó kis termék, nem kenődik fel a szemfesték és a szemceruza, ami nagy szó, mert kb. minden ott köt ki fél órával a felkenés után!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.