Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

A feketét, a fehéret és a 26-os árnyalatú kéket szereztem be. Nem használom minden nap, de nem rosszak, ennyirért megéri. A színek pigmentáltak, a ceruza elég krémes, de nem kenődik. A vízvonalamról az első kihúzás után hamar a szempillatövemre vándorol, de másodszorra már jobb a helyzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Thunderstorm

2020. március 31.

A 26-os beach bum kék színű ceruza van meg, és a színe nagyon szép, egészen pigmentált. Viszont bár az van ráírva, hogy "longlasting", egyáltalán nem hosszan tartó. Az alsó vízvonalra szoktam felvinni, de egy óra múlva már el is tűnik onnan, csak annyi marad meg, amit az alsó szempillák tövébe tettem, és még az is elkenődik, mintha peregne kicsit, bár ez könnyen korrigálható, azért kicsit idegesítő. Szóval bár a színe tetszik, ez sajnos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Lina14

2020. március 29.

nekem a 27 samba green van meg. nagyon szép, erőteljes fűzöld színe van. kicsit ugyan kell építeni, de kis rétegezés után a szín kárpótol érte, kicsit keményebb a hegye, de tartós is, 6 órát kibír. nem rossz, ennyiért főleg nem!
Update: megvettem a még a 01 black és 08 teddy ceruzákat is.Ugyanaz érvényes rájuk is, mint a zöldre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

StellaStar95

2019. november 20.

Nekem fehérben van meg. A felvitele egyszerű, nem karcolja a vízvonalat, viszont a tartósság hagy maga után némi kívánni valót. Nem tudom, milyenek a sötétebb színek, de ez a fehér szó szerint eltűnik a szememről. Talán nagyon halványan látható némi maradék, de egyébként semmi. Biztosan nem veszem újra, csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Gdori1988

2019. november 14.

Én is ajánlás miatt szereztem be. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó termék, bár nem annyira pigmentált, mint amit én szeretek, de ennyi pénzért megéri és valóban nem folyik le a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Fannci07

2019. október 28.

Sajnos nagy csalódás nekem:( Ajánlás miatt vettem meg, hogy "ez nem mászik ez a vízvonalról, nem ül meg a szem szélénél, egész nap kibírja.."
Hát, nem egészen. Felkenés után pár órával mintha nem is használtam volna semmilyen szemceruzát. Az a pozitívum egyedül, hogy nem karcol, mert puha és nem túl drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Nittuska

2019. október 22.

Az hagyján h nem tartós, de nekem csípte a szemem, könnyezett tőle.. Eddig még nem tapasztaltam ilyet más Szemceruzáknál... :/
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Kuka.

Vivyenn

2019. szeptember 26.

Nekem bevált , de lássuk be ennyi pénzért túl nagy csodát ne várjunk , pár óránként korrigálni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Sterc

2019. augusztus 18.

Én ezt a terméket nagyon szeretem, de nem szemceruzaként. Mivel annak nem a legjobb, a vízvonalról kis idő múlva szinte teljesen eltűnik, bár legalább nem a szem alatt végzi csúnya foltot képezve, egyszerűen csak eltűnik.
Én szemöldökceruzának használom, annak tökéletes: akár napokig is simán ott marad és természetesen mutat. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

nandy.25

2019. augusztus 7.

Sajnos én jól befürödtem vele a hülyeségem miatt, mert egyből vettem 3db-ot vélemények olvasása nélkül. A kék szín van meg, ami egy gyönyörűszép árnyalat egyébként! Nagyon puha a ceruza, szinte faraghatatlan, kenődik, darabokban "mállik". Ami a hátránya, az az előnye is: jól megfogja a vízvonalat, nem karcol, tartós. Az olcsósága miatt nem vonok le sok csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0