Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

nezili

2015. augusztus 20.

Nekem barna szinben van meg, nem vagyok egy nagy szemcerkas, de regota akartam valamit a barna sminkekhez, nem csak feketet. Nos nekem nagy csalodas... nagyon nem tartos es pillanatok alatt elmaszatolodik. Nem is eleg hatarozott a szine, ugyh meg ezt a 350 Ft-ot id kidobott penznek erzem... lehet csak en jartam vele szerencsetlenul, de a tapasztalataim alapjan nem ajanlom, ezzel a tudassal ocsem barna szinescerkaja is rendelkezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

mitrealina

2015. augusztus 18.

Én fehér színűt vettem, és hát százszor tovább tart, mint a miss sportys... Emellett meglepően pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Krisz003

2015. augusztus 18.

Azért vettem meg, mert ki szerettem volna próbálni,hogy áll nekem a kék szín, nem lesz-e útszéli hatása. :D Így nem szerettem volna drágát venni....és kellemeset csalódtam. Jól lehet vele dolgozni, kitart estig és nem kenődik el. S a színe is szép, az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

bellabloom

2015. július 30.

Az első, komoly-nak vásárolt szemceruzám... nem vagyok egy sminkmester és nem is szeretem annyira a füstös sminkeket, szóval nekem megszolgálta az árát. Ami igaz, az igaz, elég könnyen kenődik, szóval csak óvatosan a felvitellel! (Különösen, ha a fekete árnyalatok közül választ az ember... instant pandamaci) :D

Az ár-érték aránya ennek megfelelően jó, bár a könnyű kopása miatt azoknak, akik rendszeresen használnak szemceruzát kicsit gyorsan fogyhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

ZsoZsi35

2015. július 9.

Nosztalgikus élmény ezt a ceruzát használnom, még anno tini koromban csak és kizárólag szemcerkával operáltam sminket (vagy mit), több kevesebb sikerrel. Vénülő fejjel ismét hozzányúltam az olcsóbb megoldáshoz, persze most már egy kicsit továbbfejlesztve a ceruza nyújtotta lehetőségeket. Szerintem jó kis cerka, bár nálam hajlamos az elmászkálásra, ha sokat pillogok közvetlenül felrajzolás után. A 08-as Teddy árnyalatot használom, szép a színe nekem bejön és viszonylag tartós is, bár melegebb napokon azért itt ott meg-lekopik. Az árát mindenképpen megéri. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Kacsa

2015. július 2.

Nekem a 08 Teddy árnyalat van meg, ami egy szép barna szín, ami enyhén csillog. Én úgy gondolom, hogy az árához képest ez egy nagyon jó termék! Nem kenődik, nem maszatolódik, aránylag tartós, és ritkán kell hegyezni, és elég puha is. Én elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Alice86

2015. június 26.

A legtökéletesebb szemceruza, amivel valaha találkoztam. :)
A kedvenc színem a behind the scenes. Tökéletes cicaszemeket lehet vele varázsolni. :)
Az ár-érték arány szuper.
Kicsit tartok tőle, hogy egyszer csak elfogy az üzletek polcairól, így minden adandó kuponos nap alkalmával beszerzek belőle párat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

A legtökéletesebb szemceruza, amivel valaha találkoztam. :)
Az ár-érték arány szuper.

Hannah11

2015. június 19.

Ennyi pénzért főnyeremény!Gyönyörű feketére befesti a szememet,és nagyon-nagyon tarós is!Reggeltől estig kitart és nem is kell sűrűn hegyezni,pedig elég puha.Újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Barabell

2015. június 19.

Fekete és fehér változatban is megvettem. A feketével egyáltalán nem vagyok elégedett, csípi a szemem, így vízvonalra nem tudom használni, emellett pedig 1 óra alatt elkenődik. A fehér ezzel szemben egész jó. Furcsa, hogy ugyanazon márka és terméken belül van két, számomra ennyire eltérő kozmetikum.Talán mások az összetevők?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

az etus

2015. június 14.

Szépen fog, tartós, nem kenődik, nem kell sűrűn hegyezni és olcsó. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0