Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

wifey

2015. június 14.

Tök jó kis cucc, mindig ezt vettem, mielőtt elkezdtem volna a tusfilceket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Femi

2015. június 14.

Sajnos elkenődik, maszatolódik, így a szemem alatti rész mindig fekete lesz tőle. Nem tartós, bár rövidebb időre teljesít. Az ára után nem is lehet többet várni tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

vichikee

2015. május 27.

Nem a legjobb, de ahhoz a 350Ft-hoz képest jól teljesít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Nem a legjobb, de ahhoz a 350Ft-hoz képest jól teljesít

Stenico

2015. május 17.

Nagyon szeretem, a 08 Teddy árnyalat van meg, meleg barna szín aranyos beütéssel, zöld szemhez tökéletes választás. Krémes, könnyű felvinni és tartós, nem maszatolódik el, egész nap megmarad. Több barna szemceruzám van, de valahogy ez akad a legtöbbször a kezembe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Bolvarin

2015. május 15.

Csodálkozom a sok negatív véleményen. Nekem a fehér már rég meg van, alsó vízvonalra használom, jól fog, nálam tartós is. Mivel azzal elégedett voltam, ezért egy lilát is beszereztem belőle a napokban. Azzal sincs bajom, a színe is nagyon szép, bár ez kevésbé tartós.
Jól hegyezhetők, egyetlen pontlevonás amiatt, hogy kicsit kemények ezek a ceruzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Lisien

2015. április 28.

Zöld és fekete színben vannak meg. A zöld színűvel semmi bajom nincs, de a fekete sajnos elég vacak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Nikonik

2015. április 26.

A fehéret vettem meg és nagyon megszerettem. Elsősorban vízvonalra használom és tökéletesen működik,mert kellően pigmentált és viszonylag tartós is és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

anonyyym26

2015. április 26.

Nagyon megörültem neki,mikor megláttam(feketét):szép intenzív színe volt,kedvező áron.Csalódtam benne ,mert rondán szétkenődött a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Michelle

2015. április 12.

Két sötétkék darabom van. A mindennapi sminkem állandó része, kizárólag felső vízvonalon használva. A fekete a szememet nagyon keménnyé teszi, főleg nappali fényben, sötétkékkel helyettesítem, ezzel csalok szempillasűrűség-ügyben. Ehhez kell a nagyon sötét szín, amit más márkáknál ritkán találok meg, vagy nincs ilyen árnyalatuk, vagy elviszik előlem (bár nemrég a Catrice kínálatában is rábukkantam egy hasonlóra). Elég puhák - legalábbis ezek a kékek -, hegyezés után vigyázni kell a felvitellel, mert a hegy kissé morzsolódhat. Könnyű bedolgozni a szempillák közé is, hogy ne maradjanak bőrszínű foltok-pontok. Rajtam tartós, simán végigcsinálok vele egy teljes napot frissítés nélkül. Az egyetlen számottevő hiányossága, hogy gyorsan fogy. Amikor a meglévő darabok a végüket járják, hajtóvadászatba kezdek utánuk, és ha van belőlük, egyszerre többet is veszek. Ez a sötétkék ceruza nálam alapdarab, semmi extra, mégis nagyon hiányzik, ha nincs. A véleményem csak a sötétkékre vonatkozik, más színeket nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.

Dézi

2015. április 11.

Ma vásároltam eszméletlenül olcsón. A fehéret vettem meg, mert már régóta szerettem volna egy vízvonalra használható fehér szemceruzát. Nekem bejött, nagyon szuper, kellően pigmentált, nagyon tartós. Remélem lesz még később is, mert akkor biztos ezt fogom megvenni ismét, ha a mostani elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0