Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

briella

2015. március 29.

Ebből van egy feketém, és egy fehérem is. A fehérrel nincs különösebb gond, bár foghatna kicsit erősebben is. A feketének szép intenzív színe van, meg krémes is. Viszont ha vízvonalra többet ken az ember, pár óra után szétkenődik. Viszont ennyi pénzért nem rosszak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 29.

Regi84

2015. február 22.

Fehér van belőle, csak azért vettem, mert nem tudtam milyen rajtam a fehér szemceruza és ez volt a legolcsóbb.. Elkenődik, nem tartós és nem lehet szépen rajzolni vele mert maszatol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

pampamacska

2015. február 16.

Mikor felviszed kellemesen géles hatású, gyönyörű cicaszemet lehet vele rajzolni és nagyon fekete :) Viszont miután felrajzoltad és naivan átugrottál az 5 pernyire lévő boltba a reggelidhez és hazamész azt veszed csak észre, hogy lekopott, miközben nincs se zsíros szemhéjad, se semmi más ilyenféle problémád és egyszerűen csak csalódsz. Csalódsz, mert felvitel után tényleg elvárásaid voltak és fél óra alatt majdnem teljesen eltűnt, csak az a kis rész maradt meg, ami halványan beleivódott a bőrödbe :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

aniko_farago

2015. február 9.

Utálom ezt a szemceruzát.
Nagyon elkenődött és úgy néztem ki mint egy panda maci.
A Miss Sporty szemceruzája sokkal jobb ennél. :)
A fehér színű is megvan de nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Utálom ezt a szemceruzát.
Nagyon elkenődött és úgy néztem ki mint egy panda maci.
A Miss Sporty szemceruzája sokkal jobb ennél. :)
A fehér színű is megvan de nem vált be

boglarka.varga97

2015. január 23.

Fehér színben van meg, és sajnos nem vált be. Pedig vannak jó termékei az essence-nek. Nem fog szinte semennyire, és ha igen, akkoris nagyon furcs fehér , ezért úgy neézek ki mint egy 5 éves aki megtalálta az anyja sminkkészletét. Pedg szeretem a fehér szemceruzákat, de ez nem volt jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 23.

GI85

2015. január 17.

En nagyon imadom.:)Egy sotet barnas szinben van meg.A 08Teddy arnyalat.En a szemoldokomre is hasznalom(a vegekre),de szemem alatt,a vizvonalon vagy a szemhejamra is.Nekem tartos.Es imadom a szinet.Annyival lagyabb a feketenel.Eddig csak feketet hasznaltam.De ezt ujra fogom venni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

tatdi

2015. január 5.

Nem igazán szeretem. Fehér színben vettem, de úgy kell ráerőltetnem a ceruzát a szememre, hogy fogjon is vmit. Csalódtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

Sz.Brigi

2014. december 30.

Én fehér szemceruzát vettem meg de elég nagy csalódás nem sok színe van ... Nem fogom újra venni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Ildie

2014. december 26.

A színes szempillaspirál mellett ez volt a másik próba erre a márkára, színtén egy olyan dolgot vettem tőlük a lila cerkát, amit sokszor nem használok, tehát nem akartam sok pénzt szánni rá, hát olyan is. Elmászik, szétkenődik, felkedődik, undi. Ha teszek rá por, vagyis inkább rétuszkolok valami lila szemhéjpuder akkor ideig óráig jó. Nagyon megtetszett a színe, de semmit sem tud. Ez tényleg a 16 éveseknek való, akiknek még nincs ilyenekre sok pénzük, minden bántás nálkül, anno nekem is szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

krisztina0012

2014. december 19.

Nekem lila színben van, nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 19.

Nekem lila színben van, nagyon tetszik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0