Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Ildie

2014. december 26.

A színes szempillaspirál mellett ez volt a másik próba erre a márkára, színtén egy olyan dolgot vettem tőlük a lila cerkát, amit sokszor nem használok, tehát nem akartam sok pénzt szánni rá, hát olyan is. Elmászik, szétkenődik, felkedődik, undi. Ha teszek rá por, vagyis inkább rétuszkolok valami lila szemhéjpuder akkor ideig óráig jó. Nagyon megtetszett a színe, de semmit sem tud. Ez tényleg a 16 éveseknek való, akiknek még nincs ilyenekre sok pénzük, minden bántás nálkül, anno nekem is szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

krisztina0012

2014. december 19.

Nekem lila színben van, nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 19.

Nekem lila színben van, nagyon tetszik.

love_cinderella

2014. november 23.

Puha, szépen lehet vele dolgozni, teszi a dolgát. Ár-érték arányban a legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

t.evacska21

2014. október 28.

A vízvonalamon csak többszöri áthúzással fog, ezért levonok egy pontot. Viszont van, mikor ezzel húzok vonalat, szemhéjtus helyett. Azt viszont könnyen és szépen meg lehet vele csinálni. Olcsó is volt, és én nagyon ritkán festem ki a szemem, akkor is csak szolidan. Amennyit nekem kell, arra megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

rebus

2014. szeptember 16.

annak ellenére hogy nem igazán preferálom ezeket a hegyezős ceruzákat, úgy gondoltam adok neki egy esélyt, mivel a kézfejemen kipróbáltam és nagyon szépen fogott, tetszett a színe is (22es árnyalat) és csak nagy dörzsölések árán tudtam leszedni. sajnos azonban a vízvonalra egyáltalán nem fog, többszöri áthúzással sem tudom elérni a színt :( nekem ez gond mivel alapból erre a célra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

itstamarablack

2014. szeptember 11.

Nekem a fehér szín van meg. Szemhéjpúder alapnak használom mivel krémes es könnyen el lehet dolgozni. Hátránya, hogy iszonyat gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

feli.francsics

2014. augusztus 11.

Szemöldökömre használom inkább, nagyon tartós, és könnyen felvihető:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Szemöldökömre használom inkább, nagyon tartós, és könnyen felvihető:))

OrosziEszti

2014. augusztus 10.

Nekem fehér van, és imádom mert rettentő krémes .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Nekem fehér van, és imádom mert rettentő krémes .:)

oszandi

2014. július 25.

Nekem teljesen megfelel :) A 21-es árnyalatot vettem (feel the eclipse) annyira mély kék hogy szinte már fekete. Eléggé krémes, könnyű vele dolgozni :) Az árához képest pedig naggyon tartós! :) (legalábbis az én szememen, kettő körül csináltam meg a szemem, most este fél 10 van és most kezdett el kopni a vízvonalon, felső szempillatőben még mindig ugyanúgy néz ki) Ráadásul most olvasom az apróbetűket, ott van hogy long-lasting végülis akkor a kopásán nem csodálkozok :) Na de én csak ajánlani tudom, 350 ft-ért igazi ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

laryah

2014. július 18.

Maritime (azt hiszem) tenger kék színűt vettem az alsó szempillák tövébe,nyárra nagyon szép és látványos, a színével nincs is baj,gyönyörű,kb 10 percig, 1 óra után tükör elé kerültem és mint akit megvertek.. szétfolyva zöldes,kékes,monokli szín.nagyon nem volt esztétikus,sajnálom őt :((( mert a színe csodaszép ,erős,nem az az alig látható típus.DE a tartóssága nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0