Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Happiness28

2014. július 14.

Túl krémes , nem lehet vele szép vonalat húzni , számomra egyszerűen használhatatlan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

Zatanii

2014. július 8.

A minap megkértem anyukámat, hogyha már úgyis a városba megy, ugorjon be a Rossmannba és hozzon egy sötétbarna Essence szemöldökceruzát. Sajnos összetévesztette ezzel, de mivel használtam már olyan szemceruzát, ami nem kifejezetten szemöldökre való, így gondoltam egy próbát megér. Nem, nem érte meg. Halvány vonalat húzni vele képtelenség, egy kis érintésre is össze vissza kenődik, így szemhéjra már ki sem próbálom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Dorotien

2014. július 1.

Nekem a 16-os check me out (kék) árnyalata van meg. Ritkán használom, de szeretem a színét, olyan különleges, de mégsem annyira figyelemfelhívó, ezért hétköznapra is megfelelő. Nem mondom, hogy nagyon tartós, de el lehet lenni vele. Jól satírozható, nagyon puha ceruza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Eszti24

2014. június 27.

Nagyon puha ceruza, satírozható, de a szemhéjamról nem elkenődött, vagy elmaszatolódott, hanem ELTŰNT. A szó legszorosabb értelmében négy óra viselés után tükörbe néztem, és nem volt ott. Semmi nem maradt belőle. Nem igazán értem, hogy csinálta... jól eldolgozható, ezért két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Ms.Cat

2014. június 19.

Nekem egy sötét barna (80 Teddy) árnyalat van meg. Annyira nem tartós, de szeretem kifesteni vele a szemem alatti részt. Viszont egy nap többször is ellenőriznem kell, mert elkenődik, eltűnik a szemem alól!(?) Összességében nálam 3,5 csillag (legyen 4, mert sűrűn használom és olcsó). Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

noxibaba

2014. június 19.

Hááát... ööö... Ennyit tudok mondani róla. Verem a fejem a falba, hogy megvettem. Jól fog, puha, meg minden... de nekem egy fél óra és úgy nézek ki, mint aki éjszakai műszakban dolgozik. Elhasználom.... de az biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Garykata

2014. május 25.

Egyáltalán nem vagyok elégedett vele. Feketét vettem, nagyon gyenge a színe és rövid időn belül el is kenődik teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

Rrr

2014. május 1.

Sajnos nem nagyon vált be. Túl kemény, nem nagyon fog. Nekem fehérben van meg, de nem nagyon használom. Vettem helyette másikat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

PinkBelleLab

2014. április 20.

Kerestem az Essence I love rock fekete szemcerkát,de nem volt,ezért vettem egy ilyet,nem olyan jó mint a másik,nem olyan erős,nem olyan tartós úgyhogy csak az elmegy kategóriába teszem:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

MayaBaba

2014. április 14.

Nekem szürke és fekete szín van belőle. Viszonylag tartósnak bizonyult, de szerintem lehetne picit puhább is, valahogy nem túl könnyű felvinni. Bár 349 Ft nem pénz érte, ár-érték arányát nézve egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0