Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

vikcsi

2013. december 23.

Nem fogta meg a vízvonalam, vagy ha mégis, 2 percen belül már nyoma sem volt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Nem fogta meg a vízvonalam, vagy ha mégis, 2 percen belül már nyoma sem volt..

Adél Zsanna

2013. december 11.

Amíg az Essence szemöldökceruzája az egyik legjobb addig erről a szemceruzáról semmi jót nem tudok mondani... Vízvonalon alig fog, nem is tartós, irritálja a szemem...
Katasztrófa.... 1* sem adnék rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Katasztrófa.... 1* sem adnék rá...

Evelyyn

2013. december 8.

A fehér van meg. Többször át kell húzni és sokszor frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

A fehér van meg. Többször át kell húzni és sokszor frissíteni.

wynter

2013. november 30.

Nekem több árnyalatban is megvan: 15 Behind the scenes, 22 Taupe me és 08 Teddy.
Igaz, hogy sűrűn kell őket hegyezni, mert nagyon puhák, de én szeretem őket, nálam beváltak.
Szépen lehet velük dolgozni és nem kopnak- igaz, nem is dörzsölöm a szemeimet.
Én elégedett vagyok velük, az árukat maximálisan megérik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

Szépen lehet velük dolgozni és nem kopnak- igaz, nem is dörzsölöm a szemeimet.
Én elégedett vagyok velük, az árukat maximálisan megérik.

katalara

2013. november 25.

Egyszerűen imádom. Olcsó. Valamennyire tartós. Jól pigmentált. Most őszintén. Minek vennék egy szemceruzát 2000 forintért ha olcsóbban kapok egy jó minőségűt?:D Viszont mostanában a LongLasting szemceruzákra kaptam rá, de őt legalább 10x újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 25.

Mozart

2013. november 16.

Próbálom szeretni az Essence-t, de ez a terméke.. nem tartós, kemény, nem is fog rendesen. Szerintem ezzel mindent elmondtam.

update: mivel 'mindenki megérdemel egy 2. esélyt' megvettem egy másik színben is... hát az még rosszabb! Ennyire szörnyű szemceruzával még életembe nem találkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

Adrienn88

2013. november 8.

Sajnos használtam már ennél rosszabb terméket is.Annyira nem vészes.A szín erősségével nem volt problémám,nem kellett sokszor áthúznom,hogy tényleg fekete legyen a fekete.Kár,hogy olyan hamar utána kell igazítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

zsanmisel

2013. október 28.

Szintén 08 Teddy árnyalat.Meg vagyok vele elégedve,nekem fent maradt egész nap.Jó színe van,olcsó volt,szerintem újraveszem.:) Update:Nyom nélkül eltűnik a szemem alól,hiába olcsó,nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

eo

2013. október 16.

Krémmánia-csekk nélkül vásároltam meg fehér színben, hirtelen felindulásból (pont eszembejutott a Rossmannban, hogy bizony egy ideje szeretnék már fehér szemceruzát), szokás szerint kedvező áron. Itthon persze rögtön ellenőrzés, és kicsit meg is akadtam, mikor láttam a sok negatív véleményt és viszonylag alacsony pontszámot. Na de nézzük a gyakorlatban! Felkészítettek a kommentek minden rosszra, így annál nagyobb volt a meglepetésem. Ez egy teljesen korrekt fehér szemceruza, a belső szemzugban, és picit a vízvonalon használom, nagyon erőteljes fehér, így picit satírozok rajta a felvitele után. Nekem nem tűnik el nyom nélkül, nem csomósodik, bár tény, hogy oda kell figyelni erősen, hogy a szemkörnyéket előtte alaposan tisztítsuk meg. Egyébként ha nem piszkálom simán fennmarad. Szép, diszkrét ragyogást kölcsönöz, kicsit frissíti az arcot, megnyitja a tekintetet. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Serbackaja

2013. október 15.

Nekem is a 08 Teddy van meg. Nagyon szép a színe, nagyon puha, ezért könnyen szép vonalat tudtam vele húzni. De a pozitívumai ennyiben ki is merülnek, mert EGYÁLTALÁN nem tartós, úgy el tud tűnni a szememről, mintha ott se lett volna. Nem ajánlom. Ja, és össze-vissza kenődik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0