Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Musil

2013. szeptember 26.

Hú, ezt bizony hatalmas hiba volt megvenni úgy, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket! Ráadásul mindjárt kettőt is vettem: fehéret és a Teddy névre hallgató barnát. Ez utóbbiról sajnos csak otthon kipróbálva derült ki számomra, hogy bizony metál fényű! A vízvonalról pillanatok alatt lekopik, pláne hogy allergiás reakcióm van tőle, elkezd könnyezni és erőteljesen csipásodni tőle a szemem. A fehér meg gusztustalan göbökben csomósodik a pillák alatt. Mozgó szemhéjra fölkenve szép, de szemceruzaként ez a termék egy hulladék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

sieszter

2013. szeptember 26.

Hogy tud egy szemceruza NYOMTALANUL eltűnni a szemhéjról? Bár a sminklemosásnál ez előny. Elég gagyi cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

beautifullife

2013. szeptember 16.

Ritkán használom és nekem tökéletes.Igaz nem tapasztaltam még sokat szemceruzák terén,mert a Miss Sportysat vettem újra mindig tinikoromban,aztán megvettem az essence metálosát,amig még nekem is szörnyű volt.Tele volt csillámmal,túl krémes volt,egyszóval csak buliba hordhattam,hétköznapra nem.Muszáj volt vennem gyorsan egyet és mivel az essence termékeiben megbízom,megvettem ezt.Szerintem eléggé pigmentál,könnyű vele dolgozni,nem szúrja ki a szemedet egy pigmentáltabb vonalért.Én meg vagyok vele elégedve. :)

Hajjaj ezt bizony frissítenem kell.Most ősz elején,amikor azért még meleg volt bevetettem párszor a felső vonalra szemhéjtus hiányában.Szörnyű az eredmény.Most picit zsírosabb a bőröm,de nem annyira,hogy fél nap múlva az egész egy maszatos keszekuszaság legyen.Nem áztam el,nem izzadtam,a szemhéjam meg végképp nem olyan zsíros.Halványult,elfojt,ha pedig elakartam igazítani még rosszabb lett a helyzet.
Télen öt rétegben talán jobban megállja a helyét,de nem hinném,hogy tökéletes lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

jégvirág

2013. szeptember 16.

Szintén a Teddy árnyalat van meg, szép színe van, de egyáltalán nem tartós, még szemhéjalappal sem. Puha ceruza, hamar tompa lesz - sokat kell hegyezni, habár nem is, mert nem is nagyon használom, annyira kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Audi

2013. szeptember 14.

jajj de még milyen rossz.. mire kilibbenek a fürdőből már a nyakamig lefolyt , felragad a szemhéjamra, a kezemre, és még ipari sminklemosóval se tudom normálisan leszedni.. szerintem megpróbálom szénceruzarajzokhoz felhasználni ,papíron szépen fog :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

mentoloscsokoladee

2013. augusztus 31.

Én a fehéret vettem meg ami borzalmas. Mert nehezen lehet felvinni és hamar tompul, ráadásul nehezen lehet kihegyezni. Beletörik az összes hegyezőmbe és nem lehet kiszedni onnan. :\ No, de pislogok és már elkezd kopni vagy lejön. :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

viktorianikolett

2013. augusztus 2.

Nekem sem vált be...nálam is maszatolódott és kb. 5 perc után eltűnt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Nekem sem vált be...nálam is maszatolódott és kb. 5 perc után eltűnt....

dorah

2013. július 26.

Erőteljesebb színre számítottam. :(
(01 Black)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Erőteljesebb színre számítottam. :(
(01 Black)

Druszilla

2013. július 14.

08 Teddy árnyalatban van meg, ami egy aranycsillámos sötétbarna. Kézfejen vizsgálva gyönyörű a szín, de szemhéjon valahogy... nem elég erőteljes. Nagyon hamar/könnyen kopik, mivel hihetetlen puha,krémes - ami pedig jó lenne. Ilyen tartósságtalanság mellett elég nehéz használni:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

absinth

2013. július 5.

A fehéret vettem meg, hétköznapi sminknek használom alsó vízvonalra, hogy élénkebb legyen a tekintetem. Szép pigmentált, elég jól kenhető, bár még egy csomót bénázok vele-ami nem csoda, mert eddig soha nem használtam szemceruzát :) A 350 Ft-os ár nagyon baráti, alig kopik, úgyhogy sokáig elég lesz. Egész jól fenn is marad a vízvonalon, persze szemet dörzsölni és könnyezni nem ajánlott, mert azt semmilyen szemceruza nem díjazza :)

Update: Ritkán használom, de azért már ügyesebben bánok vele. Viszont annak ellenére, hogy eleinte viszonylag tartós volt, mostanában gyorsan (1-2 óra) alatt lekopik :( -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0