Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

poppy

2013. július 3.

Jaj ez nagyon rossz. Vagyis nem, csak olyan amennyibe kerül... Maszatolódik, kopik és nagyon gyorsan fogy. Ennek kivételesen örülök most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Rékababa

2013. július 3.

Fekete színben (01Black) árnyaltban van meg,és nagyon szeretem.Egy szemhéjalapot (ami nálam egy szimpla alapozó) érdemes alá felvinnimert nem tartós.A világoszöld színt is megvettem (20 Scream Green) ugyenez a helyzet,mint a feketével.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 3.

nyrktlin

2013. június 30.

Feketét vettem belőle,de nagyot csalódtam. Max 1-2 óráig marad a "helyén",azután rögtön elkezd kopni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. június 24.

All i want árnyalatom van belőle: fehér szín helyett kerestem alternatívát az alsó vízvonalra, szem nagyobbítás céljából (a fehér szín, amit erre a célra ajánlanak, nekem nem jött be, elég viccesen néztem ki vele, kb. mint egy ufó). Erre a célra, amire én vettem, tökéletes. Nekem nem csomósodik, elég sokáig kitart, ha kopik, azt is diszkréten teszi. Segítségével nagyobbnak látszik a szemem:). Örülök, hogy megvettem, egy jó darabig kitart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 24.

Ametiszt

2013. június 21.

Csak hogy megerositsem: nagyon rossz. Feketem van, de alig fog, keptelenseg vele dolgozni. Egy darabig probalkoztam vele; vegul kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

bolero

2013. június 19.

Fehér van meg belőle, de nem szép. Nem lehet egyenletesen felvinni a vízvonalra, csomósodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Dark4ngel

2013. június 4.

Fekete és fehér színűben birtokolom. Mivel pillanatok alatt elkenődik, alkalmatlan vízvonalon vagy tusként mind a kettő.

De! A fekete remek alapja a füstös sminkeknek, ezért ha a mozgószemhéjon elmaszatolva vékonyan visszük fel a legsötétebb árnyalatot, a szín gyönyörű intenzív lesz tőle. Kék, fekete, szürke, sötétbarna szemhéjpúderrel nagyon gyönyörűen mutat!

A fehér pedig szépen eldolgozva a szemöldökcsont kiemelésénél tesz jó szolgálatot, illetve a fehér és nagyon világos színek felvitelénél a szemhéjon.

Az ára, és a fenti okok miatt max 4 csillagot ér. Korrekt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Az ára, és a fenti okok miatt max 4 csillagot ér. Korrekt.

-Lili-

2013. május 26.

Felső vízvonalon picit kopik,de az alsón rettenetesen maszatolódik... :/ Fekete színű van meg. 350 Ft-ért vettem a Rossmannba. Nem vártam hű de nagy hatást,és nem is kaptam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Renike89

2013. május 13.

nekem barna van elég szép szín...jól pigmentált és szuper krémes..csak hamar maszatolódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

anna.95

2013. május 9.

Ugyanaz a véleményem mint kb. az előzőnek, nekem is a fekete van meg, szerintem jó színt ad és nekem nem igazán maszatolódik :) mondjuk én nagyon lightosan használom szemem kiemelésére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0