Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

BlackDemon

2013. május 7.

Én a feketét használom jelenleg. Nem mondom, hogy a legjobb.. De! Színre megfelel se nem halvány se nem az a korom fekete! Kicsit maszatolódik, de találkoztam már jobban maszatolódó szemceruzával. Nem újra vevős, de nem bántam meg, hogy megvettem! Adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

csilla0404

2013. április 18.

Nem is jó,de nem is rossz. Kicsit kenődik,de ezen lehet segíteni. Az ára 350 Ft. Aki nem akar túl nagy dolgot,annak teljesen tökéletes.(én is így voltam vele mikor megvettem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 18.

neonkiwii

2013. április 14.

Olcsó, élénk, de szörnyen maszálódik és egyáltalán nem tartós, alapnak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Olcsó, élénk, de szörnyen maszálódik és egyáltalán nem tartós, alapnak jó.

rekag

2013. április 10.

Fehéret vettem vízvonalra, de sajnos nem tartós, szinte óránként utána kell igazítanom. Pedig könnyen kenhető, krémes és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

vidike

2013. április 6.

Igaz hogy nem a legtartósabb, de szépen eldolgozható valóban és az állaga is megfelelő! A színe nagyon intenzív! Ezért az árért jó termék!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Nicole88

2013. április 3.

Már régóta használom ezt a ceruzát, és én szeretem. Szépen el lehet dolgozni, igaz, hogy kicsit kenődik, de ha teszek rá szemhéjpúdert megszűnik ez a probléma. Erős színe van, és nálam az egész napot bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

KataaBabaa

2013. április 2.

Alsó kategóriás átlag ez a ceruza. Nem azért mondom mert lenézem, hanem azért mert szemceruza az, amit még nem találtam 1500ft alatt, ami más lett volna mint az összes többi abban a kategóriában. Tud szép lenni a színük, jó az állaguk, de mindegyik kenődik csúszik mászik, és vízvonalra használhatatlan. És ez is az. Se több se kevesebb, ugyanaz mint a többi ennyibe kerülő fekete szemceruza a piacon. Nem használhatatlan, de nem is kényelmes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Loreee15

2013. március 28.

Hát nekem nem az igazi. :/ nem tartós, két óra után maszatolódik, és hiába szép a színe, ha szemhéjalappal sem tudom használni, mert elkenődik. Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

diaziana

2013. március 8.

A 04-es fehéret vettem meg potom 350 Ft-ért. Alsó vízvonalra szánom, egész jól fog, bár picit darabos lesz, ha nem vagyok elég óvatos. Még nem használtam "élesben", csak kipróbáltam, mikor hazaértem, de egy komplett zuhanyzást arctisztítással együtt kopásmentesen túlélt. Egyelőre egy 4-est megelőlegezek neki, bizakodó vagyok. Ha sikerült egész nap is tesztelni, még jövök fel- vagy lepontozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

szanii

2013. március 5.

Fekete 01-es árnyalat van meg, reggeltől délutánig fentmarad :) nincs vele gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0