Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

svivko

2013. március 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Délutántól estig tart, picikét kopik csak, de ezenkívül nincs rá panaszom. Csoda. Beszerzek belőle még több árnyalatot, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó.(Pedig az én szemem mindent levet, hát még vízvonalról!) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Cristine

2013. február 27.

Fehér színű ceruzát vettem kb. 1 hónapja és valahogy még mindig hadilábon állok vele. Az ára valóban baráti és tulajdonképp hozza is azt amit ettől az árkategóriától elvárunk. Az állaga krémes, könnyen kenhető - viszont onnantól hogy felvitted nem lehet hozzányúlni, mert elmaszatolódik (ha van alatta alap akkor is). Tehát kezeket hátra! :) Nekem kb. óránként kell frissítenem az élénk tekintet érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

gabyca34

2013. február 17.

11 Cool Breeze árnyalat van meg, ami szép kékes-türkiz szinű. Nem nagyon használtam még élesben, kíváncsi vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

merchajnalka

2013. február 11.

Nekem nagyon megfelelnek ezek a ceruzák. Fekete, barna, szürke és a fehér van meg. Szeretem, hogy a szempillák tövében szépen kiemeli a szemem és nem mászik el vagy könnyen elsatírozható ecsettel füstösebb hatásért. Szeretem, hogy nem kemény, így nem karcolja használat közben a szemhéjam. Az alsó vízvonalra mondjuk nem ezt használnám, onnan simán lekönnyezem. Viszont felül szépen a helyénmarad. 4 csllagot mindenképp adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

A.nit.A

2013. február 9.

nekem nagyon nem vált be, olyan szinten viszket tőle a szemem... soha többet nem veszek, viszont anyukám szereti azt mondja neki tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Xinezia

2013. február 8.

Sem nem tartós, sem nem szép. Túlságosan puha és túlságosan kenődik. Az árát abszolúte nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

lokodilaura

2013. február 1.

barna van meg belőle, eredetileg a szememre vettem, de mivel ceruzaként nem vált be, kipróbáltam a szemöldökömre, és végülis így helytállt. nem tartós, a színe nem rossz,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

mstindigo

2013. január 24.

Alig marad meg a szemhéjamon, az automata essence szemceruza sokkal-sokkal jobb. Én is keménynek találom, és alig fog. Abszolút nem jön be, szerintem el se fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

nyüsszentyű

2013. január 24.

Tényleg könnyű vele dolgozni, pont annyira puha, amennyire kell, viszont nekem is csak az alsó pillák tövében és a vízvonalon marad fent, ha felülre teszem, az egész szemhéjamat összekeni pár perc alatt. Az ára kedvező volt, de legközelebb mást veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

2013. január 21.

Nagyon lágy, könnyű vele dolgozni. Nekem az alsó pilláim tövében tartós, de felül 2 percet nem bír ki.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0