Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Kreamano

2013. január 18.

Én nemrég vettem a Rossmannban, de teljesen meg vagyok elégedve vele. Nekem az eddigiekhez képest elég tartós és még csak nem is kenődik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

adrienn.spaitsne

2013. január 1.

Puha, kenődős, de legalább olcsó. A fekete van meg belőle. Hétköznapi sminkhez a pillák tövébe használom, de csak felülre, úgy nem maszatolódik nagyon. Szerintem átlagos olcsó ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Kiscsillag5

2012. december 12.

Feketém van. Elégedett vagyok vele. Szemhéjon, a szempillák tövében tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Feketém van. Elégedett vagyok vele. Szemhéjon, a szempillák tövében tartós.

catpaw

2012. december 3.

Nekem teddy barna van, puha, de nem elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Nekem teddy barna van, puha, de nem elég tartós.

Sephira

2012. november 22.

Rendesen meglepődtem a véleményeken, mert én viszont pont az ellenkezőjét tapasztaltam ennél a szemceruzánál, nemhogy nem puha, iszonyat kemény és szinte alig fog, kézfejemen is csak úgy ha áthúztam párszor erősen, na de a szemhéjam nem akarom kínozni ezzel. Próbáltam de alig látszott csak halványan, hegyeztem is de az alatta lévő is kemény volt. (Talán én fogtam ki rossz darabokat egyedül??). Egy sötétkék 13 Night Fever van meg ezt még nem próbáltam, egy lilás 14 Hola Chica, meg egy bőr színű semleges majdnem mint valami korrektor 19 All I want, utóbbi 2 de főleg a lila alig fog, alig van színűk. Ha ezt előre tudom meg se veszem semennyiért se, ingyen se vittem volna el. Van más fajta szemceruzám Aden, az elég puha és kenődik de legalább szépen fog és alappal jobban bírja valamelyest, nem kell vele gyötörnöm magam sem ''húznom'' a bőröm..
Irigylem azokat akiknek az a gondja hogy puha, azokkal is lehet valamit kezdeni, de ezekkel..
A szép és változatos színek miatt kap csak 2 csillagot, ezt leszámítva nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

A szép és változatos színek miatt kap csak 2 csillagot, ezt leszámítva nulla.

Blame

2012. október 11.

Tényleg jó puha és nem is nehéz a használata. Nekem tartós, bár az alsó szempillasoron picit macerásabb a használata, de a szemhéjamon füstős sminkként alkalmazva tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

ronicic

2012. szeptember 24.

Nekem a Behind the scenes (szürke) árnyalat van meg, könnyen lehet vele dolgozni, szemhéjalappal viszonylag tartós, de önmagában nem, mert könnyen kenődik. Szerintem az árához képest rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

szabarabi

2012. szeptember 23.

Nekem feketében van meg. Sajnos nagyon puha, így gyakran kell hegyezni, hogy szépen lehessen vele dolgozni, így viszont nagyon hamar ledarálom, tehát hiába olcsó, nem éri meg. Bár a színe szép, telt, de a vízvonalon nekem egyszerűen eltűnik, az alsó szempillatőben pedig egyszerűen elmaszatolódik. Kár érte. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Gumicukor

2012. szeptember 19.

Nem szeretem Túl puha folyik össze-vissza nem ér 1ft sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Nem szeretem Túl puha folyik össze-vissza nem ér 1ft sem.

zalla

2012. szeptember 18.

Egy sötétkék és egy majdnem nude szín van meg. Sajnos magában nekem sem ez, sem más márkájú, drágább ceruzák nem állják meg a helyüket. Viszont alapnak szemhéjpúder alá tökéletesek. Ennyiért szerintem nem rossz vétel, de csodát nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0