Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

andrej

2012. szeptember 9.

Én a fehéret vettem meg, de csak kifejezetten vízvonalra. Nem vmi tartós ott, de nem is vártam extra tartósságot tőle, nem irritál, ár-érték arányban viszont megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

vlilla0522

2012. augusztus 23.

3 színben vásároltam meg, fehér, barna és egy türkiz(cool breeze) árnyalatban. mindhárom szépen teljesít, de a nagy melegben azért nem árt ha magunkkal visszük, hogy rá tudjunk igazítani. pigmentáltsága mindegyik színnek rendben van. jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

picinetti

2012. augusztus 20.

Jó erős színe van, viszont sajnos egy idő után elkenődik.Az én szemem irritálja is sajnos :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

GossipGirl

2012. augusztus 1.

Hát nekem nem vált be, 5 perc után nem marad belőle semmi, nem éri meg szerintem. Inkább az Essence Long Lasting szemceruzát használom, az teljesen korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Csingiling

2012. augusztus 1.

Én alulról festem vele a szemem és lehet, ez a szerencsém, de a célnak maximálisan megfelel úgy 8 órán keresztül. Számomra sokkal jobban bevált, mint más olcsó kategóriás szemceruzák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 1.

poisondrop

2012. július 26.

Szemhéjon nem a legtartósabb, de a vízvonalon sem sajnos. Nagyon jól fog, intenzív színe van, puha a hegye, könnyű felvinni. A baj az, hogy elég hamar lefolyik, folyton újra kell festegetni, főleg a vízvonalban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Poppyseed

2012. július 9.

Nehéz feltenni és viszket tőle a szemem:S Sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Nehéz feltenni és viszket tőle a szemem:S Sajnos nem jött be.

Orchid

2012. július 6.

Update: Sajnos mégsem vált be. A pozitívumai mellett kiállok, de a tartóssága pont semmilyen. Ilyen kánikulában pedig elég bosszantó, hogy 10 perc után a szemem alatt köt ki az egész és úgy nézek ki, mint akinek bevertek egyet. A két csillag az intenzív szín és a zéró irritáció miatt marad.

2012. június 28.
A Long Lasting-ot akartam megvenni, de végül emellett döntöttem, mert a csavaros ceruzákkal eddig mindig csak a bajom volt, ráadásul a Müllerben totál ki volt fosztva az Essence állvány, és az összes fekete LL ceruza hegye le volt törve (zselés tust akartam még venni, de inkább nem is mondom a véleményemet, hogy milyen állapotban voltak). Szóval tény, hogy nem valami tartós ez a ceruza, valóban hajlamos elmázolódni, de nekem nagyon tetszik az intenzív színe és hogy nem kemény, mert attól azonnal bekönnyezik a szemem. És ami a legjobban tetszik benne, hogy egyáltalán nem irritálja a szemem, sok ceruzától egyfolytában folyik a könnyem, alig tudok pislogni és homályosan látok, de ez olyan, mintha fent se lenne, nem gyűlik meg a belső szemzugban. Úgyhogy elég vegyesek az érzelmeim, mert egyébként tetszik, de a maszatolódás és a 1,5 óra tartósság negatív irányba húzza. Egye fene, adok neki négy csillagot, legfeljebb jövök update-elni, ha hosszútávon mégse tudnék vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

2012. június 28.

bara89

2012. július 5.

Nekem egyszerűen lekopik. Olcsó ugyan, de csak alapként tudom használni, szóval csak szemhéjpúderrel marad fent. Használni nagyon könnyű, mert puha, a színek is szépek, de mit érek vele,ha eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

katarakta

2012. július 4.

Az éjszakai műszakot 30 fokban,alvással kiegészítve hibátlanul bírta.Nem mászott el,felső szemhéjon próbáltam ki.Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0