Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

varit

2012. július 1.

Nekem a 11 Cool Breeze van, gyönyörű türkizkék színe van! Elég puha, ezért könnyen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

nobilissima

2012. július 1.

Egy barna szín van meg (talán teddy bear?) és szép a színe egy picit fényesebb csillogósabb, viszont borzasztó nehéz vele dolgozni szerintem, olyan puha, hogy mászik mindenfelé ráragad a szempillámra ha alsó vízvonalat húzok ki és nekem ez meghosszabbítja a sminkelés időtartamát mert mire vissza letörölgetem azt...szóval nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Canada

2012. április 30.

Sárgát vásároltam, nem jött be. Alig látszik, és úgy néz ki, mintha valami elfuserált fehér csíkot rajzoltam volna aquarellceruzával. Nagyon puha, alig lehet faragni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Berta

2012. április 26.

Vízvonalon használom a ceruzákat általában. Ez a fajta rögtön eltűnik, elfolyik. Nincs sok hozzáfűzni valóm, nem vált be.
UPDATE: Viszont szemhéjra füstös sminknek (felsatírozom az egész szemhéjra, és satirozóecsettel elegyengetem), tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 26.

koan

2012. április 14.

Csalódás volt nekem ez a szemceruza. Amúgy szeretem az essence termékeket, de ez nem vált be. Legnagyobb bajom a tartósságával van a vízvonalon, de a szemhéjon elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

petracska13

2012. április 12.

Nagyon kenődik, össze-vissza vándorol. Túl puha ez a ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Nagyon kenődik, össze-vissza vándorol. Túl puha ez a ceruza.

auroramist

2012. március 17.

Én a fehéret használom. Puha, nem vájja ki a szememet, szeirntem nem rossz. 400 ft-ért meg főleg nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 17.

Biu

2012. március 16.

A feketét használom, puha, és hajlamos kenődni, vízvonalon nem tartós egyáltalán, de alapnak, és ha alá szemhéjalapozót használok kihúzónak is megteszi, ára miatt jár a 4 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

DoooRa

2012. március 10.

Én egy feketét kaptam ajándékba. Tényleg könnyen maszatolódik, viszont nagyon élénk a színe. Puha ceruza. Én a kupakját annyira nem szeretem. Közepes minőségű, ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

varadi85

2012. március 7.

Nagyon szépek a színei, több árnyalatot is megvettem, mivel nagyon jó az ára. Nagyon puha, szinte már krémes, picit talán már túlzottan is, emiatt könnyen lemászik a helyéről, de én ettől függetlenül nagyon szeretem, nagyon szeretem a szemem alá a különböző színeket, illetve pl. a fehérrel a belső szemzugban szoktam világosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0