Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Csilluska

2012. február 19.

Hamar elkenődik és maszatolódik, el/lefolyik. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

bius9988

2012. február 18.

Én szeretem, nem túl tartós, de szép a színe könnyen kezelhető és olcsó is. Teljesen megfelelt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

szabonorina

2012. február 7.

Szerintem nem rossz szemceruza,bár találkoztam már jobbal is. Nem igazán tartós,de azért elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Regi108

2012. február 6.

Jó szemceruza,de a nap végére nekem mindig csipás lesz a szemem,és gondolj bele...lejön a vízvonalról,és fekete lesz a csipa a belső szemhéjzugomban... Egyébként tökéletes,és nagyon puha!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 6.

gyorsi

2012. február 6.

Szerintem is ennyiért ennyit kell várni. Vízvonalon nem lehet használni, de kis színnek a szem alá nem rossz. Vettem már rosszabbat kétszer ennyiért is. Manhattan pl. nálam hasonló eredményt hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

n.eszter92

2012. január 17.

Fehéret vettem a vízvonalamra. Szépen befogja, de hamar lekopik. Viszont amennyit én használom, ahhoz megfelel, ráadásul olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

bbia_

2011. december 5.

A színe jó, de nagyon hamar kenődik. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 5.

A színe jó, de nagyon hamar kenődik. Nekem nem vált be.

Kandi

2011. november 8.

Sajnos nem annyira jó, mint a "long lasting" ceruzái az essencenek. A színei tényleg szépek, de nagyon hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 8.

zsofta

2011. november 6.

nekem a fehér van meg 04 -es white árnyalat szeretem krémes és könnyen hegyezhető ára:399 akció nélkül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Dorinaa

2011. november 2.

Igaz, hogy lefolyik, de sztem nincs nagyon olyan ennyi pénzért ami ne folyna le...:) nekem bejön, árához képest nagyon is jól felvihető és szépen befogja a szemem a vízvonalon is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0