Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Könnyű állagú, átlátszó spray, mely hosszantartóvá teszi a sminket.

Illatmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sophianae

2018. március 17.

KisProfi :) nekem tartósabb a sminkem tőle és nem hagy ragadós érzetet maga után. Jó barátok vagyunk :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Mancsoska

2018. március 16.

Szépen eltünteti a púderem poros hatását és szerintem elég jól fixál is. De a szórófeje szerintem borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

brigi50c

2018. március 14.

Szerintem teljes áron is megérte, de 50%on meg aztán végképp. Nem is annyira a sminkem helyben tartására, mint a csillámosabb vagy élénkebb színek lefektetésére használom a szemjéhamon. Arra csodálatosan jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

kvcsevi

2018. február 10.

Ez az első fixáló spraym, de nekem bevállt sokkal jobb érzés ez után viselni a sminket és úgy vettem észre, hogy tartósabb is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

jajanna

2018. február 3.

Nem rossz fixáló spray. Szépen eltünteti a púderezés utáni porosságot, de nekem tartósabbá nem igazán teszi a sminkemet. De az árát megéri. Amin javíthatnának, az a szórófeje. Túlságosan is nagy cseppekben fújja a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

ColoredYouTube

2018. január 21.

Ennyi pénzért most megyek és veszek belőle még kettőt. :D Minden terméket amit az arcomra rakok, azt egybeolvasztja, egy természetesebb eredményt kölcsönöz. Nagyon tetszik. Tartósságon nem tudom mennyire segít, de reménykedek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

SzTellsIt

2018. január 19.

Borzalmas a szaga. Emiatt esélytelen, hogy újra megvegyem. Olcsóbb fixálóként normálisan funkcionál, ezért kapott 3 csillagot. Nem maszatolja el a sminket mikor befújom az arcomat, a ruhámra nem kenődik rá az alapozó utána sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

dalmuska

2018. január 1.

Ez az első sminkfixló spray-m, szóval így nincs viszonyítási alapom, mindenesetre annyira gyakran nem nyúlok érte. Nem vettem észre, hogy hatásos lenne, ugyanúgy ugyanannyi idő alatt elmászik a rúzs, a szempillaspirál és a szemhéjfesték is. Sőt, legutóbb a szememet is csípte, hiába fújtam keveset és volt becsukva a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Lunora

2017. december 15.

Nagyon szeretem. Nálam megérte az árát. Nincs szaga. Fixálja a sminkem és nem marad ott arcom a pulcsimon ha leveszem azt :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

Miposhka

2017. december 15.

Nekem nem tűnt fel, hogy baj lenne a fújókájával, az igaz, hogy ez az első sminkfixáló spray, amit használok. Nekem tartós volt tőle a sminkem, legalábbis, abból szűrtem ezt le, hogy a pirosítóm sokáig fennmaradt. De ez lehet, hogy azért is van, mert krémeset használok, ami tartósabbnak tűnik, mint a por állagúak, és egy nagyon kevés, azonos színű por állagúval fixálom és púderrel is. Így sem marad meg olyan szépen mint ahogy felvittem, de határozottan sokkal jobb a helyzet, mint előtte volt. Nem tudom más is van-e így ezzel, de én a pirosítókat csak úgy dobálom le magamról, szóval mindent kipróbálok, ami tartósságot ígér.

UPDATE: Levonok tőle 1 csillagot, mert a Nyx matt finishe megmutatta, hogy van olyan fixáló spray, amire rákattanok 2 használat után. Erre viszont nem sikerült, igazán szerintem nem csinált semmit így belegondolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0