Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Könnyű állagú, átlátszó spray, mely hosszantartóvá teszi a sminket.

Illatmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nikiiabel

2017. december 13.

Szeretem, mert tartós tőle a sminkem. Viszont igen probléma hogy elég nagy cseppekben fújja kis a fixálót a fej, és nagyon fura szaga van. Mostanság viszont sehol se találom ezért át kellett térnem egy másik fajta smink fixálóra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

CeCeDrake

2017. december 2.

Az olcsóbb kategóriában kezdtem az olyan fixáló keresését, amivel elérem azt, hogy nem a kabátomon/sálon köt ki az alapozó.
Hát ez arra nem jó.
Rémes szaga van.
Kuka.

(Glamglow fixálójában találtam meg az igazit, 9x ennyibe kerül, de az bírja a kiképzést)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Hát ez arra nem jó.
Rémes szaga van.
Kuka.

Fruzsi

2017. december 2.

Alapvetően nem tapasztaltam semmi különöset, talán a púder kevésbé tűnik tőle porosnak. Tartós sminkeket használok, így erről nem tudok nyilatkozni. Jó, hogy van, de nem hiányzik, ha épp nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

fodorgilda

2017. november 29.

A szórófej maga elég nagy szemekben engedi ki a terméket, nem az az ideális por állagú, könnyű mint más kicsit drágább termékeknél. Maga a folyadék jó, szépen megtartja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Pirkko

2017. november 15.

Jól fixál, de az illata nem túl jó, ezért nem fogom újravenni, de úgy gondolom, ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Sz_Réka

2017. november 14.

A smink tartósságán nem sokat segít. Azoknak lehet jó, akik alapozót és púdert is használnak, mert szépen összedolgozza a rétegeket. A pumpája valóban botrányos vagy az én karom nagyon rövid és nem tudom kellő távolságról fújni. Mondjuk ehhez legalább 2 méter kellene, úgyhogy az első két próbálkozás után inkább lecseréltem a pumpát mivel szó szerint folyt az arcomon a cucc, a szempillaspirál gyakorlatilag a köldökömig... Azóta nagyon jó barátok lettünk, már a sokadik flakont használom, szeretem ezzel befejezni a sminkemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Niki03

2017. november 7.

A hatása nagyon jó, de az a szag.... kuka lett a vége :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

A hatása nagyon jó, de az a szag.... kuka lett a vége :S

misshkitty701

2017. november 2.

Fixálónak nem, de primernek bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Fixálónak nem, de primernek bejött.

BoraBorka

2017. szeptember 21.

Nem vettem észre, hogy tartósabbá tenné a sminkem. Első használat után pedig azt vettem észre, hogy folyik ki a termék a pumpájánál, ezért át kellett öntenem egy másik flakonba. El fogom használni, de nem újravevős termék a számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Meg vagyok vele elégedve, bár ha nem fújom kellően messziről, vizes hatása van. Ezt leszámítva tartja a sminkem, és nem zsíros hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0