Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Könnyű állagú, átlátszó spray, mely hosszantartóvá teszi a sminket.

Illatmentes.

PSophiee

2017. július 21.

Még csak egyszer-kétszer használtam, de azt hiszem nagyon jóban leszünk mi ketten... :)
A fixáló hatásában nem igazán hittem, ezzel szemben valóban tartóssá tette a sminkemet, még ebben a nagy melegben is, ami ezért nem semmi.
A pumpája tényleg elég gagyi, ezért én átöntöttem egy másik ilyen kis üvegcsébe, és most már sokkal jobb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

katinka55

2017. június 27.

Nagyon jo kis fixalo. Nem nagyon viselek tobbretegu sminket, de ha igen, mindenkeppen ezzel fejezem be. A sminkem majdnem ugyanolyan allapotban mosom le, mint mikor frissen elkeszult. Ami negativum, hogy kicsit tenyleg nagy cseppekben adagolja a pumpaja a termeket. Egyebkent megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

edi01

2017. június 19.

Egesz jo ez a termék mert mattít es tartósabb a smink de sokszor nagyon nagy cseppekben permetez es az egesz arcom vizesedik es a szempillaspiralnak ez nem tesz tul jot. Utana kicsit nehezen szarad meg te ha normal mennyiséget permetez akkor jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Betty8626

(!)
2017. június 2.

Valahogy mindig belemegy a szemembe és szétmarja.meg persze az államig folyik a szempillaspirál mikor fújás után kinyitom a szemem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

jonasmarcsi

2017. május 31.

A fújókája borzasztó, hatalmas cseppeket fúj az arcomra. Viszont én úgy vettem észre hogy kicsit tényleg tartósabbá teszi a sminket, és nagyon szépen elveszi a "púderességet". Én leggyakrabban mégis sminkelés előtt használom, primerként. Nagyon jól felfrissíti az arcot, hidratál. Ennyi pénzért nem is vártam többet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

manitia

2017. május 15.

Ez a termék nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon vizes és hatalmas cseppeket fúj az arcomra. Ha spiralt is használok, hunyorognom kell, amíg megszárad, mert a nedvességtől felkenődik a szemhéjamra. Nem vettem észre, hogy a smink szebb, vagy tartósabb lenne tőle. A porosságot, púderességet elveszi, ezért elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

aalexaa

2017. május 12.

Én nagyon szeretem, úgy vettem észre, hogy tényleg tartósabbá teszi a sminkem és csodálatosan megszünteti a poros hatást. Szintén essence primerrel használva bombabiztos sminket tudok készíteni, ami tutira egész nap bírja:) Már eléggé fogytán van, lehet, hogy legközelebb a matt változatot próbálom ki, de ha az nem válik be, mindenképp visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

pont

2017. május 12.

nem igazán tudom, hányadán állok vele. amíg használtam, leginkább csak azért használtam, hogy fogyjon. nem voltam elájulva tőle, én a tartósság tekintetében nem vettem észre semmi változást, annyi, hogy utolsó lépésként valóban mintha kicsit egységesebbé tette volna a sminket, kb "feltette a pontot az i-re" haha. illetve én úgy vettem észre, hogy mintha egy kis fényt, életet adott volna a az arcomnak, bár ilyen funkciója elvileg nincs, mindenki eldöntheti, hogy ez jó-e, én eleinte örültem neki, de egy nagyon hosszú nap végén nem biztos, hogy hiányzik az embernek az a kis plusz fény, pláne, ha amúgysem csontszáraz a bőre.
szóval mérsékelt lelkesedéssel elhasználgattam és most mégis azt vettem észre, hogy hiányzik! (??) lehet, hogy csak a megszokás miatt, mindenesetre valahogy ezzel éreztem 100%-ig befejezettnek a sminkem, pedig tényleg nem egy csodaszer. végülis drágának nem mondanám, azt az 1000 forintot megéri, hogy ne legyen hiányérzetem a sminkelés végén. szerintem újraveszem a lelki békém érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Betty05

2017. május 10.

Nem igazán tudom eldönteni hogy jó e vagy sem. az a szórófej szörnyű, azt tisztázzuk, nem permetez inkább arcon ver baromi kellemetlen. Nem fogom újra vásárolni. talán egy próbát megér deee nem mégsem. Azt hiszem nem igazán szerettem meg, szerintem semmit nem csinál,és borzalmas az a szórófej...de nem adom fel keresem tovább a megfelelő sminkfixálót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

merciszb

2017. április 23.

Első fixáló spray-m, nem ezt akartam venni, hanem catrice-eset, de nem volt sehol, így emellett döntöttem és nem bántam meg! Újra fogom venni, sokkal tartósabb a sminkem és tényleg szépen "összeolvasztja" a sminket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0