Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Könnyű állagú, átlátszó spray, mely hosszantartóvá teszi a sminket.

Illatmentes.

Beu

2017. április 12.

Első ilyen típusú termékem. Azért szerettem volna, hogy elvegye a porosságot a sminkelés végén. Erre teljesen jó, szépen "összeolvasztja" a sminket, nagyon tetszik a végeredmény. Azt nem tudom, hogy tartósabb lesz-e tőle, mert hosszú ideig nincs rajtam mostanában semmi. Néha jönnek nagyobb cseppek is, ezért én a szempillaspirált teszem fel legutoljára. Nekem tetszik, még másra is kipróbálom majd. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

v92

2017. április 9.

Első fixáló spray-m, de nekem bevált. Bár a szórófej nehezen fúj és túl nagy cseppeket is, ezért megy csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

nikolett00

2017. február 26.

Tehát, nekem sminkelés ELŐTT vált be a legjobban! 5-6 fújás az arcra, hagyom, hogy egy kicsit beszívja a bőröm (megszáradjon) és elkezdem az alapozást! Hihetetlenül tartós lesz tőle minden alapozóm, minden smink! Csak így fogom használni!

Én több helyzetben ki fogom próbálni: Smink alá, kész sminkre, ecsetre és szivacsra fújva. Update-lek, hogy mizu, mert kíváncsi vagyok rá, én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

szofiaa

2017. február 3.

Sokáig az első makeup fixing sprayem volt, még úgy is, hogy nem volt elődje meg tudtam állapítani, hogy nem egy sikertermék lesz számomra. Nem fixálja a sminket és igazából ez lenne a fő feladata. Azonban amire nekem jó volt, hogy szebbé tette az összképet, például elvett a kontúr erősségéből, ha szükség volt rá. Én kb 10-15 cm-ről fújtam 7-8 fújást az arcomra és így értem el ezt az eredményt. Mivel nem találtam drogériába sokáig másikat, ezért 2-3x újra vettem és jelenleg arra használom, hogy az ecseteimet illetve a blenderemet nedvesítem be vele, erre tökéletesen el tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Janka96

2017. január 8.

Nekem nem az igazi, elfolyik tőle a sminkem, és bár az összetevői között nem találok semmi olyat, ami nagyobb problémát okozna, de érzékeny bőröm van, és nem különösebben díjazza ezt a terméket. Tartósság szempontjából sem vagyok vele megelégedve, a szemhéjtusom ugyanúgy felkenődött tőle a szemráncom fölé egy-két óra elteltével, mintha nem használtam volna semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

patriciacsp

2017. január 3.

Nekem semmi bajom nem támadt ezzel a termékkel, se nem jött nagy cseppekben, se nem porlasztott, viszont nem is egy csoda, de egy pluszt ad a sminknek és szerintem majd újra is veszem, ha elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

_zsulu_

2016. december 28.

Ez az első fixálóm, de nem is arra a célra vettem, csupán a szemhéjpúder ecsetek nedvesítésére kellet a csillámosabb vagy égetett festékekhez. Arra amire vettem tökéletesen megfelel, illetve szépek az összetevői, jó hogy kimaradt az a fránya alkohol. Összessen ennyi jót tudok róla mondani, ugyanis ha már elvileg sminkfixáló, arra a célra is kipróbáltam: Először is a porlasztása tragédia, a karom hosszánál messzebbről nem tudom fújni, de még így is "leköpi" az arcom közepét. Ott ahol nagyobb cseppekben érintkezik a bőrrel, nyilván megfolyatja egy kicsit a sminket. Semmivel nem lett sem szebb, sem tartósabb a sminkem, pedig többször is kipróbáltam. Tényleg esetleg annyi, hogy a púder porosságát elveszi, de ahhoz meg nem fúj elég szépen.
Tehát arra a célra amire vettem tökéletesen megfelel, akár 4-5 csillagot is kaphatna, de mivel konkrétan sminfixálásra ajánlják, és arra nekem egyáltalán nem jó, így egy gyenge hármaskát kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

WorkingClassGirl

2016. december 23.

Frissítés: Újravettem. Én is azok közé tartozom, akiknek bevált. A porlasztása továbbra sem tetszik, mostanában ezért úgy használom, hogy felfújás után alapozó szivaccsal (RT, az nem szívja magába az alapozót) beleütögetem a nagy cseppeket a sminkbe, így talán kicsit egyenletesebb a végeredmény. Továbbra is sajnálom, hogy nem frissít, hidratál, hanem mattít, és hogy túl nagy cseppekben érkezik az arcra. De ár-érték-összetevők szempontjából jó az arány. A sminkebb szebb és tartósabb, néha, pláne ebben a téli hidegben, púdert se teszek alá, de így is fixál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Bonjourbeauty

2016. december 23.

Nagyon- nagyon jó. Minden nap használom mert sokkal tartósabbá teszi a sminket és elveszi a poros hatást is, ha esetleg túlzásba viszi az ember a púderezést. Nekem sokáig elég volt, kb. fél év alatt fogyott el, heti 5x-i használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

kkatatonia

2016. december 18.

Túl 'vizes', a nem vízálló smink egyből lefolyik az arcról, ha ráfújom, nagyon nehéz és nem is szárad meg. Egyáltalán nem lett tőle tartósabb a smink, sőt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0