Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Könnyű állagú, átlátszó spray, mely hosszantartóvá teszi a sminket.

Illatmentes.

kklaudia

2016. december 6.

Itteni vélemények alapján figyeltem fel rá. Eddig a NYX fixálóját használtam, de simán lehet, hogy most már ezt fogom. Igaz, a kis szórófeje nem túl finom, de maximum messzebbről kell permetezni. Elsőre nem vártam tőle nagy reményeket, de a reggel felrakott sminkem estére is szinte tökéletes volt, iciri-piciri átfényesedéssel, de semmi más nem moccant sehová. Egyelőre nagyon bíztató!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

ftmea13

2016. november 30.

Nos, ezt a terméket is vloggerek hatására vásároltam meg. Vagyis inkább nyilván kerestem egy ilyen terméket, ami nem a MAC árkategóriát képezi. Örültem, hogy az Essence kidobott egy ilyet. Sokáig kerestem a polcokon, de mindig készlethiány volt, míg végül megtaláltam és jött is haza velem. Nagyon tartóssá teszi szerintem a sminket, sőt, rettentően. Minden reggel használom és még este is szinte majdnem ugyanúgy áll rajtam a smink. Tökéletes, én megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 30.

Malachite

2016. november 28.

Nem is tudom mit gondoljak erről a termékről...sok jót olvastam róla, és (ex)zsírosabb bőrűként mindig dühített, hogy hamar leolvad rólam az alapozó, úgyhogy viszonylag reális rmeényekkel indult a kapcsolatunk :) Ha a már elkészült sminkemre fújom befejezésképpen, akkor furcsa módon nem hogy megszünteti az esetleges porosságot (ami nem sok, mert nem használok púdert, nem bírom elviselni, csak a pirosítóm préselt por-alapú), hanem pont hogy kiemel minden apró szőrszálat az arcomon, és vékony porrétegként ül az arcomon, valahogy....hú, valahogy nem működik. Viszont, ha a sminkes pamacsomat-pufnimat-blenderemet fújom be vele, és csak utána rakok rá alapozót, s úgy kenem szét, vagy ütögetem be, na akkor tényleg jóval tovább tart, és szebben megmarad a fedése is az alapozónak :) Nem tudom mit gondoljak róla....de ilyen módon a használata bejött, úgyhogy stabil 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

svekits

2016. november 28.

Rajtam alapból elég sokáig marad meg a smink (vagy szuperjó termékeket használok, vagy a bőröm ilyen kompatibilis :D ), mindenesetre a MAC fix+-t imádtam fújni magamra csak úgy alapon, aztán mikor elfogyott, rohantam keresni olcsóbb alternatívát. Erről olvastam sok jót, úgyhogy megvettem. Eleinte nem szerettem, nem voltam benne biztos, hogy ettől jönnek-e elő apró komedók vagy nem (azóta arra jutottam, hogy valószínűleg nem ettől), úgyhogy többször félre is tettem a terméket, de mostanában megint rászoktam, a hideg időben ugyanis elég púderes tud lenni a sminkem, és ezzel igyekszem orvosolni. Őszintén fogalmam sincs, mennyivel tartósabb így a sminkem, ha egyáltalán az, de nagyon szeretem fújni, jól esik, és gatyába rázza a sminkemet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

kgretti

2016. november 27.

Viszonylag jól tartja a sminket, igazábol amit észrevettem, az az, hogy természetesebbé varázsolja azt, és ennyi pénzért pedig még azt sem bánnám, ha csak ennyit tenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 27.

andaine

2016. november 24.

Ennyi pénzért teljesen jó! 100% elégedett vagyok vele. Nekem speciel tartósabbá tette a sminkem. Az illata lehetne jobb is,de annyira nem zavaró. Kompakt kialakítása van,könnyű pumpálni. Nekem nagyon bejött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

pixxie94

2016. november 11.

Nagyon szeretem, már majdnem teljesen elhasználtam, elveszi a bőröm púderességét, a szemfestékek intenzívebbé tételére is alkalmas. A csomagolás is aranyos és kompakt. Nem vettem észre, hogy tovább tartott volna a sminkem, de enélkül is ki szokta bírni a munkanapot, úgyhogy ez nem nagyon volt szempont esetemben. Ilyen árért főnyeremény ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

kismacska00

2016. október 25.

Egyelőre 100 csillag! Még tesztelés alatt áll, bevezető időszakában, de egyelőre nekem úgy tűnik minden alább említett pozitívum igaz! Szebb, "emberibb", természetesebb lesz tőle a smink összhatása és úgy megköti, hogy lerobbanthatatlan! :)) Tesztelem majd kényesebb termékekkel is, de egyelőre kitűnő választásnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

timilla

2016. október 20.

A Clarins Make up fixre kerestem olcsóbb alternatívát, és erről az Essence-ről csupa jót olvastam, gondoltam, ennyi pénzért nincs vesztenivalóm. Meglepően jó kis darab, persze sminket nem tartósít (a Clarins sem egyébként), de nekem nem is arra kell, hanem arra, hogy életszerűbbé tegye a sminkelt arcomat, és arra tökéletes. Szuper hidratáló hatása is van, én alapozó alá is szoktam fújkálni, szépen és tartósan feltölti a bőrt. A spricnije azonban elég vacak, nem porlaszt eléggé finomra, ezért kicsit arcon lövöm magam minden alkalommal, pedig próbálok nagyon ügyeskedni. Azt hiszem, át fogom tölteni a Clarins üvegébe, ha le bírom szedni róla a fejét. A fújkája miatt kicsit morci vagyok, de megadom az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

bandita

2016. október 1.

Áldom az eszemet, nyitottságomat, hogy bizalmat szavaztam neki.
A teljes sminkem felületére fújtam fél méterről és imádkoztam, hogy a vakolat ne folyjon le, mert kézen próbálgatva az állagot, nem hittem benne, hogy képes lesz rögzíteni bármit is ez a fura olajszerű állag.
Picikét legyezgettem a száradást elősegítendő, de igazából csak előítéletből tettem, ugyanis gyorsan száradt a hűs, finom permet, és beleolvadt a kész sminkembe.
Egységesítette, megszüntette a púder poros hatását, egészséges bőrfényt nyújtott, azonkívül a szemkörnyék korrektorom képtelen volt becsíkosodni a ráncocskákban.

8 óra múltán nemhogy vállalható volt a sminkem, de totál úgy nézett ki, mintha frissen vakoltam volna. Ugyan hagytam lenyomatot a mobilom képernyőjén, de ha az az élmény is elmaradt volna, azt már kénytelen lennék paranormális jelenségként definiálni, így azonban adok egy kövér, izmos ötcsillagot, ami inkább 6 szeretne lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Áldom az eszemet, nyitottságomat, hogy bizalmat szavaztam neki.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0