Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

Babika20

2020. január 19.

Szeretem, nem A legjobb spirálom, az a baby roll, de mivel nem CF, így azt nem vettem már újra egy ideje.. Ár érték arányban rendben van, könnyen beszerezhető. Nekem sötét, de nem túl sok és nem túl hosszú pilláim vannak. Nem póklábaz, nem ragad össze 2 rétegben sem. Jól lehet vele dolgozni. Látványos azért, meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

BPetra22

2020. január 17.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, szép, hosszú pillákat csinál, nagyon tetszik a feje is, könnyű vele dolgozni :) az ára meg fantasztikus

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

orsesz

2020. január 11.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg, és végre egyszer nem csalódtam (mert általában ami mindenkinek bejön az nekem biztos nem). Bitang hosszú pillákat csinál (tudom ez nyilván a genetikán is múlik, mert nekem hosszú pilláim vannak, csak szőke és nem látszik XD). Egész nap tart, nem kenődik el, viszont könnyű lemosni is. Az inci is rendben van, semmi alkohol/illatanyag/egyéb szemirritáló tényező nincs benne. Az ára is rendben van. A kefe kialakítása is tetszik, bár nem tökéletes, mert néha picit több festéket vesz fel, de akkor csak lehúzom és kész, aki kicsit is jártas az alap sminkelésben az meg tudja oldani a felvitelét. Igazából semmi sem szól ellene, újravevős.

Update: A csoda nem tartott sokáig, levonok egy csillagot. Kb egy hét után nagyon sűrű csomós lett emiatt az amúgy is sok festéket felvevő kefe még többet vesz fel. A keféjét 649x lehúzgálva el lehet használni, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

brigi50c

2020. január 10.

Gyönyörű szempillákat csinál, és ezt onnan tudom, hogy bár szögegyenesek a szempilláim (persze semmi másom nem, lol), óriási babás szempillákat varázsol, teljesen felkunkorítja őket. A nap folyamán viszont észrevettem fekete festékdarabokat az arcomon, azaz: sajnos potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

e.luca

2020. január 9.

Eszméletlen hosszú szempillákat varázsol! Könnyű vele dolgozni, nekem a keféje is tetszik, a dúsítást kevésbé érzem. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Ami nekem nagy öröm, hogy noha nem pereg és szépen fennmarad, nagyon könnyű lemosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

BTLaura

2020. január 5.

Ár-érték arányban a legjobb spirál, amit eddig próbáltam. Sok drágább társát mérföldekkel veri. Az elején nem annyira látványos a hatása, kell pár nap, amíg eléri a kívánt állagot, aztán nagyon szép pillákat varázsol. A vége felé hajlamos csomósodni, peregni, de nem rovom fel neki, mert sokáig szépen, megbízhatóan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

BlackVelvet

2020. január 4.

Bár dúsítást ígér, inkább hosszabbít szerintem. Nem pereg, nem kenődik, mégis könnyű lemosni. Az elején vigyázni kell, mert összetapasztja a pillákat, szóval le kell húzni a felesleget vagy átfésülni egy tiszta spirállal. Pár használat után ez megszűnt nálam.
Igazából én a kicsit ütősebb végeredményt szeretem, de hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Igazából én a kicsit ütősebb végeredményt szeretem, de hétköznapra tökéletes.

Zsozsi21

2020. január 3.

Az essence spirálok nagyon jók, ezt is vagy háromszor újravettem. Szép pillákat csinál, viszonylag tartós, a kefefej nagyon jónak bizonyult. Kissé kenődik sminkfixálóval is, ezért váltottam, keresem még a tökéletes spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

sackoka

2020. január 2.

Kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de nagyon bevált, szépen festi a pillákat, tartós is, könnyű kezelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Sandrine

2019. december 19.

Nekem eddig ez vált be a legjobban, már az összes “nagyon kedvelt” szempillaspirált kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán. Nekem az igazán dúsító hatása elmarad, azonban nagyon hosszúak lesznek a szempilláim tőle és így az összhatás nagyon tetszik. Kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.