Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

Sandrine

2019. december 19.

Nekem eddig ez vált be a legjobban, már az összes “nagyon kedvelt” szempillaspirált kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán. Nekem az igazán dúsító hatása elmarad, azonban nagyon hosszúak lesznek a szempilláim tőle és így az összhatás nagyon tetszik. Kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.

VonaViki

Korcsoport: < 18
2019. december 17.

Imádom! Rendkívül hosszú és dús pillákat csinál, gyönyörű fekete és az ára is csillagos ötös. Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 17.

HeyGirl

2019. december 16.

Ahhoz képest hogy dúsító hatást ígér inkább hosszít.. Azt nagyon szépen, de elég póklábas hatást kelt. Másik essence spirált használtam, de azt hiszem vissza váltok arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Vajdus23

2019. december 11.

Nagyon szerettem, mert dúsította, szétválasztotta a pilláimat, tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. november 29.

Tartós, iszonyatosan hosszú pillákat csinál és még az ára is fantasztikus. Azt hiszem meglett az új kedvencem.
Sokáig halogattam, mivel annyian mondták, hogy imádom, nagyon jó stb., hogy féltem csalódni fogok benne, de nem! Nálam az már szinte rutin, hogy, amit más megvesz, és imádja, az nálam pénzpocsékolás, de ez az ezerkétszáz forint jó befektetésnek bizonyult.
Nagyon ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 29.

Nagyon ajánlom!!

hollieme

2019. november 20.

ez az eddigi egyik legjobb szempillaspirálom, és én is Viszkok Fruzsi ajánlására vettem meg. olcsó, szépek az összetevői és mindent tud, ami a dolga. nem hullik utána a szempillám, nem irritálja a szemem, könnyű vele dolgozni, bár tény, hogy néha túl sok festéket vesz fel és összetapasztja a pilláimat. jól szárad, felkenése után csak pár mp-ig kell vigyázni, hogy ne kend össze a szemhéjadat vele. szerintem ár/érték arányban ez az egyik legjobb választás, főleg, ha cruelty-free terméket keres valaki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

humankind

2019. november 17.

sajnos túl sok festéket vesz fel, pedig szuper a keféje. néha letörölgetem zsepivel, úgy jó, de azért ez így elég macerás, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

Evelin99

2019. november 16.

kedvenc évek óta csak ezt hasznélom . Nagyon szép pillákat csinál. Eleinte elég híg de ahogy kezd kicsit sűrüsödni akkor tökéletes .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

tara95

2019. november 14.

Még szerencse, hogy nem olvastam a véleményeket. Nekem nagyon sűrű, viszonylag hosszú pilláim vannak, de a végük szőke. Már évek óta leragadtam az essence spiráljainál, ez sem okozott csalódást. Inkább hosszít, mint dúsít, nem pereg, fekete és bírja az enyhe vizet is. Az elején kicsit híg aztán ahogy sűrűsödik, úgy lesz egyre jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

mrcstrash

2019. november 13.

annyira love-hate dolog ez a szempillaspirál, hogy muszáj volt kipróbálnom. első próbára tényleg eléggé vacak, viszont, mint sok más szempillaspirálnál, ennél is akkor a legjobbak a pillák, ha már picit kiszáradt a festék a tubusban. szerintem ár érték szempontból olyan erős közepes. sok szempillaspirálos toplistán rajta van. többek közöttt ezen is, szóval valami igazság csak lehet benne:https://www.styledit.hu/legjobb-drogerias-szempillaspiral-35999

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.