Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

rosegangela

2019. október 31.

Nem tudom hová tenni ezt a szempilla spirált.. Egyszer vettem pár éve, akkor nemigazán vált be, majd az egyik youtuber nagyon elkezdte reklámozni, ezért adtam neki még egy esélyt, de megint ugyanaz lett a tapasztalatom. Nem egyenletes, nem csinál szép pillákat, hamar csomósodik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

RokalanyLau

2019. október 27.

Sosben kellett valami, a kedvencem nem volt, így maradt ez.
Soha többé. Soha soha.
Lepereg, csomósodik. Pfúj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Sosben kellett valami, a kedvencem nem volt, így maradt ez.
Soha többé. Soha soha.
Lepereg, csomósodik. Pfúj

merida07

2019. október 26.

A jó ajanlások miatt vettem meg, hát kár volt. Rengeteg festéket vesz fel, csomósak lettek a pilláim és nezek...Nagyon hamar lepergett a szememről és a nap felére úgy néztem ki, mint akinek behúztak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

kikolett

2019. október 24.

Hát.... A vélemények alapján vettem meg, mert nagyon jókat hallottam róla. Kb. 1 hónapja használom és eddig csalódás. Nagyon sok festéket vesz fel, amit felragaszt a pillákra, amit utána le kell törölgetni, kezelhetetlen. Írták előttem, hogy az elején sok festéket vesz fel, de ilyen sokáig és ennyit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Bettiful

2019. október 19.

Borzalmas! Ajándékba kaptam, de használhatatlan, eddigi legrosszabb szempillaspirálom. A pillákat összeragasztja, sőt, csómók is maradnak rajta. Csak úgy kapok valami elfogadható végeredményt, ha használata után egy már kiürült szempillaspirál keféjével “lefésülöm” a felesleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

nolyemi

2019. október 6.

Már több, mint két éve használom, és abszolút elégedett vagyok vele. Ahogy az előttem szólók is írták, az elején sok festéket vett fel, de utána tökéletesen tette a dolgát. Egy kicsit a dúsító hatás nálam elmaradt, ezért négy csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

hesztiii

2019. október 1.

Csupa jó véleményt hallottam róla, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, de nekem nem vált be. Nap közepére már lefolyt a szemem alá, ez volt vele a legnagyobb bajom. Nem is használtam el az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Moringa

2019. szeptember 29.

Megszámlálhatatlan szempillaspirált próbáltam ki eddigi életem során, korábbi szakmámból adódóan is. Leginkább a drágább high-end verziókat, drogériást nem igazán. Erről a spirálról hallottam azt, hogy tényleg szuper és fantasztikusan működik. Gondoltam spórolok egyet és veszek egy ilyet, hátha ugyanazt tudja mint egy luxus kategóriás csak töredék áron. Hazavittem, kipróbáltam és hatalmasat csalódtam. Borzalmas. Összeragadnak a pillák tőle ami számomra teljességgel elfogadhatatlan. Rengeteget kell reggelente művészedni vele, hogy megfelelő mennyiségű festéket vegyen fel és szépen terüljenek el a pillák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Formidable

2019. szeptember 27.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. :) Szép, hosszú szempillákat varázsol, és ráadásul nem is potyog le nap végére. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

jkriszta

2019. szeptember 24.

Évek óta a kedvenc spirálom! Eleinte túl sok festéket vesz fel a keféje, de abszolút kezelhető így is. Nem tapasztja össze a pilláim és nem is potyog nap közben... Nagyon szeretem! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.