Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

vozardomi

2019. július 15.

Mások ódákat zengenek róla, de én nem annyira szeretem. Napközben potyog és mindemellett nem is érek el vele annyira nagyon extra hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Klau16

2019. július 4.

IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM
Bármilyen drága (Mac, Dior, Benefit) szempillaspirált felülmúl. Hosszít, dúsít, és gyönyörű fekete pillákat csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM

LucaDominika99

2019. június 26.

Eddigi kedven szempillaspirálom, teszi amit ígér, ível, dúsít, hosszabbít, egyedüli hátulütője, hogy a nap folyamán felkenődik a szemhéjra, de ezt szinte minden 2. csinálja, emiatt nem kap rossz értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

RaSari

2019. június 23.

Tartós és szépen dúsít. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Tartós és szépen dúsít. Újravevős.

sabomatilda

Korcsoport: < 18
2019. június 21.

Egy másikkal együtt használom, elégedett vagyok, de magában nem használnám csak más termékkel együtt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 21.

VeghZsuzska

2019. június 12.

Kielégíti minden igénymet,amit egy spirállal szemben támasztok. Nagyon szeretem a keféjét, szépen lehet vele dolgozni. Szép, dús pillákat csinál, tartós, nekem nem pereg le. A csomagolását is imádom, cuki, csajos és nagyon jól kézre áll, szuperül meg lehet fogni. Életem spirálja...valahogy nem érzem, hogy drágább darabokkal próbálkozzak, nekem ez pont megfelelő. Sokat elhasználtam, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

dorkaspuppi

2019. május 30.

Nagyon szépen dúsít és szép hosszú pillákat csinál, de nekem sajnos a nap végére lepereg.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

fischerlilla

2019. május 29.

Nagyon szép pillákat csinál, tartós. Többször újravettem már. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon szép pillákat csinál, tartós. Többször újravettem már. Imádom.

Nikici05

2019. május 28.

Szépen hosszítja és dúsítja a pilláimat, és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Szépen hosszítja és dúsítja a pilláimat, és tartós is.

TamaraS

2019. május 27.

Talán a legjobb essence szempillaspirál. Szépen hosszabbítja és dúsítja a pillákat összeragadás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.