Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

TamaraS

2019. május 27.

Talán a legjobb essence szempillaspirál. Szépen hosszabbítja és dúsítja a pillákat összeragadás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Orsi2002

2019. május 25.

Jól dúsít és nem pereg, a szálak nem tapadtak össze. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Jól dúsít és nem pereg, a szálak nem tapadtak össze. Újra fogom venni.

gyongyikk

2019. május 23.

Nem mondom, hogy a legeslegjobb spirál ez, de sok-sok szempillaspirál kipróbálása után nekem eddig ez vált be. Én szeretem ezt a tipusú kefét, óvatosan nagyon szép, hosszú pillákat lehet vele festeni, dúsító hatása is szép, egész természetes. A mindennapokra nekem tökéletes, már többször újra vettem. Tartóssága nem a legjobb, kicsit pereg, de nem kenődik. Ezert az árért nem várok többet, volt már dolgom kétszer ilyen drága spirállal, ami semmivel se volt jobb, épp ezért állapodtam meg ennél :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Csucsi08

2019. május 15.

Még a Viszkok Fruzsi kedvenceiből ismertem meg ezt a spirált. De a sok pozitív vélemény ellenére engem egyáltalán nem nyert meg.
Nem tudom szépen, egyenletesen felvinni a pilláimra, emellett pedig ahogy felteszem szinte egyből pereg, szemcsélődik.
Nem venném újra semmiképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Nem venném újra semmiképp!

Tinn

2019. május 13.

Már többedszer veszem újra, nagyon szeretem. Nem tapad fel a szemhéjamra, pedig szinte az összes spirállal ez a gondom. Hosszú, szép pillákat csinál, tartós - csak a vizet nem bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Nileve

2019. május 11.

Szép pillákat varázsol, de van tőle nagyobb kedvencem is! Az ára is kedvező, teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

mlexa

2019. május 3.

Rengeteg festéket vesz fel a keféje és így pókláb pillákat csinál. Pereg és maszatol is. Nem a legjobb, vannak sokkal jobbak is drogériás viszonylatban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Bellaaa1999

2019. május 2.

Jó kis termék, csak szerintem tudni kell használni. Könnyű túlzásba esni vele, és nagy összeragadt pillákat csinálni, viszont ha óvatosan bánunk vele, nagyon szép, különálló, hosszú pillákat is lehet festeni :) nagyon fekete, nagyon szép hatás érhető el vele, nap végére kicsit ugyan elkezd peregni, de ár-érték arányban tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

mkdorina

2019. április 22.

Azt hiszem abbahagyom a szempillaspirál utáni keresgélést. Egy szuper spiráltól azt várom, hogy dúsítson és hosszabbítson egyszerre, NA és igen, tökéletesen teljesíti is! Picit nekem csomós a felvitel után, de nem zavaró, és építhető is a drámai hatás elérése érdekében. Az ára pedig nevetséges ahhoz képest, hogy drágább kategóriájú társait simán lekörözi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Fuloplaura

2019. április 21.

Nekem nem annyira jött be. Összecsomósitja a pillákat. Nem is annyira drámai a hatása volt már jobb spiralom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.