Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

Felujito

Korcsoport: >54
2014. október 9.

Sziasztok, véleményezésben most debūtàlok.......szòval....gondoltam ennyi pénzért egy pròbát megér. Kora délutántòl másnap reggelig bìrta ki nekem ( éjszakai műszak) anélkūl, hogy a kis aprò szemcsék megjelentek volna a szemem alatt. Az igaz, hogy nem dùsìtott, de látvànyosan hosszù szempillákat csinált. Szerintem azt hitték a munkahelyemen, hogy hūlye vagyok....ugyanis egy gyàrban dolgozom....szòval elég látványos ès tartòs ìgy elsőre. A kefével valòban szépen lehet dolgozni. Megyek veszek egyet a lányomnak is, tesztelje Ő is.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 9.

elfi777

2014. október 8.

Nem akartam megvenni, most kb 8-10 spirálom van nyitva, sajnos ez a szemcerkák mellett a gyengém..na jó, beszereztem, mert már régen nem volt ilyen tusom, gondoltam, kipróbálom azt is, (még nem tettem, de sok jóra nem számítok, nekem beszáradt pár használat után az összes, nem tartom sokra őket).
A spirál nem rossz, de a szokásos átlagot hozza, és két rétegben póklábas ez is.
Kap egy négyest, csini a dizájn, kényelmes, klassz a kefe is - az avon big-et odaverte nálam, attól le is veszek egy csillagot- de nem a húha faktor.
Árának megfelelően teljesít, összességében jól szerepelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 8.

Árának megfelelően teljesít, összességében jól szerepelt.

vador

2014. október 8.

Dús és rövid szemszőreim vannak, ilyen paraméterekhez ideális, nagyon hosszú és szépen szétválasztott pillákat csinál. A kefe mérete átlagos, általában az eggyel karcsúbbak jönnek be, de kellő ügyességgel működik kis szemnél is. A festék számomra ideális állagú, színű, gyors száradási idejű és a tartósságra sincs panaszom - intenzívebb szemdörgölést és könnyeket nem bír el, de amúgy nem pereg. Egyelőre nem érzem, hogy törne vagy ilyesmi (maradjon is így), bár amúgy se volt ilyen jellegű problémám az Essence-nél.
Összességében nagyon kis klassz spirál ez, csak azért nem 5*, mert tényleg csak picivel drágábban azért találtam már jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

storm28.oe

2014. október 8.

BP Mexikoi uti DM és a Köruton a Blaha melletti Rossmannban van bőven a filces szemkihuzobizbasszal csomagolva 1250 ft-os áron...Nekem nagyon tetszik.
A csutka pici szempilláimat formázza es szemüveglencsesimogato hosszuságura nyujtja :) 1 rétegben nagyon szépen fed,de ügyeskedni kell a felvitellel.2 rétegben poklábas(mint a többi ) Nem pereg nem kopik,nem törik a szempillám.Egyszerűen lemoshato,pandaeffekt nélkül.Cukiság a javábol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

princessafanni

2014. október 8.

Fantasztikus !!! Hatalmas szempillakat csinalt, szepen szetvalasztotta, nem ragad, nem csomos! A kefe nem vesz fel rengeteg felesleges festeket! Elso latasra szerelem ! :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 8.

Kylanee

2014. október 7.

Nagyon vártam, hogy megkaparintsam és nem csalódtam. A csomagolás. Ultra cuki, Imádom! Nagyon kényelmes a gumis dízs miatt. A feje elsőre nagynak tűnt, de nagyon kényelmes használni. A hatás tökéletes! Szépen szétválasztja a szálakat, de sok rétegben nem szép. Az ajándék tus is nagyon jó, de kíváncsi vagyok meddig bírja, mert az összes tus "pen"-em kiszáradt 2 használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

diaziana

2014. október 7.

Megvettem én is az akció keretében (a tussal még barátkoznom kell: nem tudom, hogy szeretem-e vagy utálom). Aranyos a csomagolás, bár nem különösebben vagyok oda a cuki cuccokért. Jó a fogása a kupaknak ezzel a gumis mintával. Nincs kis szemem, de kissé nagynak éreztem így is a kefét, voltak részek, amiket nehézkesebben tudtam kifesteni. Ami érdekes, hogy nekem nem dúsít, ellenben brutálisan hosszabbít. 2 rétegben már póklábas, egy vékony rétegben szép az eredmény. Nem pereg, nem maszatolódik, könnyen le lehet mosni. Elhasználom, mert nincs vele nagyobb bajom, de a szerelemtől távol áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

k.boglarka

2014. október 7.

Nagyon szép dús pillákat csinál. Nem tapasztja össze és emellett tartós. Sose használtam még Essence spirált nem gondoltam volna, hogy ennyire jó, és még olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Eszter a panda

2014. október 7.

Én is megvettem az akció keretén belőle, a filc nekem minősíthetetlen, ott le is írtam, de még így is bőven megérte a spirál! Tényleg nagyon szépen dúsít, ível és SZÉTVÁLASZT! Azért írom nagybetűvel, mert ilyen különálló pillákat még a drágább spiráljaim se tudnak! A festék lehetne kicsit pigmentáltabb, de felhordva már semmi problémát nem látok a színével. Az egyetlen problémám csak az, hogy ez most már a sokadik bontott spirálom. :D Kicsit sikerült felhalmoznom őket az utóbbi időben. :3

Blakely

2014. október 7.

Egy szó: IMÁDOM! már akkor olvastam róla blogokon mikor még nem volt elérhető nálunk már akkor tudtam, hogy kell nekem. Vettem is egyet utána még egyet ajándék tussal :) csillagos 5-ös.