Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

kriszti.07

2014. október 6.

Háromszor használtam és hullik tőle a szempillám méghozzá nem csak lemosás közben (már az első alkalommal) hanem már akkor is amikor csak a szememhez nyúlok. :/// Eddig sem mertem Essence spirált venni, de most már biztos, hogy soha nem is fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

BloodEve

2014. október 6.

Állag:krémes,nem híg
Amit tud:dúsítás,hosszabbítás
Hatás:szépen megemelt,dúsabb,hosszabb pillák
Száradási idő:viszonylag gyors
Hátrány:nehezen rétegezhető,2 rétegben csomósít,sok festéket vesz fel a kefe
Hasznàlat:gyakorlást igényel,rá kell érezni,mert a szálak hosszúsága változó,eltér a klasszikus kialakítástól
Ára:baráti 2000 ft alatt
Irritáció:-
Minőség:jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Állag:krémes,nem híg
Minőség:jó

rocksteadycat

2014. október 4.

darkbeforestorm: köszönööööm! Megvan! Örök hálám! :* :D
Egyszerűen imádom! Gyönyörű pillákat csinál, extra hosszúakat, szépen szétválasztja, tartósnak is bizonyult eddig, és és... szóval nagyon boldog vagyok hogy nekem is lett végül. ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

darkbeforestorm: köszönööööm! Megvan! Örök hálám! :* :D

kvitta.girl

2014. október 3.

Müllerbe is eldugták azért, 5 percig kutattam az essence pultot,hál Isten találtam egy prospektust így eladó meg tudta mutatni az üzlet végébe lévő állványon voltak kirakva,köszi az életbe nem kerestem volna ott. Viszont megérte a keresés és a várakozás mert kedvenc is lett rögtön :) Nagyon örültem hogy szilikonos illetve hogy NEM bumszli fejes,gyűlölöm mikor a kefe nagyobb mint a szemem aztán mindent összeken. Nagyon örültem továbbá hogy nem tocsog a festékbe, annyit visz fel amennyit kell még is nagy adagot kapunk, nem kell összekenni a tubust festékkel. És végezetül nagyon örülök hogy ilyen szép eredményt kaptam, természetes de még is hosszú pillákat, engem egy az egybe MF clump spiráljára emlékeztet az eredmény,csak ez 1200 az meg 4000. De, lovelyt nem hagyom el, ugyanúgy használom mellé ha drámaibb hatást akarok elérni.
Csak annyi,vegyétek-vigyétek szuper ez a spirál. És nem pergett le nap végére sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

Orsyna

2014. október 2.

Budapesten DM-ben kapható Újpalotán. Tegnap vettem meg gumirozott a felső része és a narancssárga minta tök király tetszik a csomagolása és tényleg csodás pillákat varázsol.Dús és hosszú nem lesz póklábas. Imádom :)
Update:
Sajnos több próba után észrevettem, hogy nem tökéletes hajlamos a pergésre nap végére darabokban hullik le.. lehetne tartósabb is. A kezdeti öröm csökkent nem annyira látványos mint hittem.Egy kicsit sötétebb fekete színnek is jobban örülnék. LEvonok egy csillagot. sorry!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Update:

galagonyanya

2014. október 2.

Wishes-nek hála, én is felfigyeltem az új üdvöskére, tegnap be is szereztem egyet, jóllehet legalább 3-4 spirálom dekkol bontatlanul a neszesszeremben:) Amikor elkezdtem vele dolgozni, bevallom, voltak kételyeim: ilyen kis kefe, festék sincsen szinte rajta:) és valóban gyorsan szárad, és hajlamos kissé összetapasztani a pillácskákat, a végeredmény azonban látványos... Igen, körülbelül ilyen szempillákkal szeretnék mutatkozni minden nap:) Nem igazán dúsít, viszont sokkal hosszabbak és hangsúlyosabbak a pillák. Megelőlegezem az öt csillagot, aztán majd meglátjuk nap végére:) A csomagolása valóban CUKI, sokkal jobban bejön, mint mondjuk a szintén KM által felfedezett Lovely Curling-é.

Ud.: Fent maradt nap végéig a kicsike, és könnyű volt este lemosni. Megtartom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Ud.: Fent maradt nap végéig a kicsike, és könnyű volt este lemosni. Megtartom:)

wishes

2014. szeptember 30.

Nagyon jó ár-érték arányú kis spirál, nagyon szép külsővel. Gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, de amúgy könnyű használni, és az én pilláim is szépen íveli, hosszabbítja és valamelyest dúsítja is, összességében nagyon szépek, látványosak tőle a kis szemszőrikék :) Sajnos nap végére már hajlamos picit peregni, de amúgy alapvetően elégedett vagyok vele.

Update: Tettem bele pár csepp arcolajat, határozottan jót tett neki. A pergéssel viszont sajnos nem tudok megbarátkozni, szóval fiók alja és -1 csillike, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

0kosan

2014. szeptember 29.

Így jellemezném tömören: k***a jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Így jellemezném tömören: k***a jó.

darkbeforestorm

2014. szeptember 29.

hiába fogadtam meg, hogy ezentúl nem fogom halmozni a szempillaspirálokat, nem bírtam ellenállni ennek a szépségnek :) az impulzusvásárláshoz az is hozzájárult hogy járt hozzá ajándékba egy tus is, aminek szintén nem bírtam ellenállni.
nem gondoltam hogy ennyire beleszeretek ebbe a spirálba, de azt hiszem megtaláltam életem szerelmét! olyan hosszú, ívelt és DÚS szempillákat csinál! el se hiszem, hogy szinte ingyen, egy ilyen tökéletes terméket tudtam venni. konkrétan úgy érzem mintha műszempilláim lennének! szerintem aki gondolkozik, hogy érdemes-e megvenni, semmiképp se hagyja ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Niki1515

2014. szeptember 28.

Pénteken vettem meg Müllerben. Csomagolása szép és tényleg csodás pillákat varázsol.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.