Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

pennyroyaltea

2019. április 14.

Nem rossz, de semmi különös, nem kell tőle csodát várni. Nem pereg, enyhén csomósodik néha, ezt leszámítva nincs vele nagy problémám – én mindenesetre nem találtam meg benne a számításom, úgyhogy hamarosan új szempillaspirál után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Toll

Korcsoport: < 18
2019. április 12.

Nekem nem igazán vált be. A színe túl szürkés, csomósodik, pereg, kenődik. Egyedül a keféje tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 12.

Ancsaa28

2019. április 12.

Még csak most ismerkedtünk meg egymással.
Tartós, erős fekete szín. Kicsit túl sokat vesz fel, de valóban dúsít :)
Alapból hosszúak a szempilláim, szóval nekem a dúsítás a fő szempont.
Szeretem az essence termékeket. Jár az 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Még csak most ismerkedtünk meg egymással.
Tartós, erős fekete szín. Kicsit túl sokat vesz fel, de valóban dúsít :)
Alapból hosszúak a szempilláim, szóval nekem a dúsítás a fő szempont.
Szeretem az essence termékeket. Jár az 5* :)

silver

2019. április 4.

A festék szuper, sötét fekete, tartós, nem pereg. A kefe formája viszont nem igazán nem tetszik, nagyon tömpe. Jobban szeretem a hosszú, keskeny és enyhén ívelt keféket (mint amilyen pl. a Lovely sárga tubusosa, ami ráadásul olcsóbb is), mélyen ülő szemekhez sokkal jobb választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

pannisimko

2019. április 4.

Majdnem kijelenthetem, hogy a kedvenc szempillaspirálom. Az egyedüli, ami majdnem elrontja az az első 2 hét használat, amikor még túl sok a termék a tubusban. Ha egy picit túltesszük az első megrázkódtatáson magunkat, amikor picit csomósabb végeredményt ad, onnantól viszont varázslatos. Soha semmivel nem volt még ennyire hosszúnak, és dúsnak tűnő a szempillám. És nem piszkolja a szemhéjamat sem, pedig a hosszú szempilláim kb. mindent felkennek oda. Ezért mondanám, hogy -1 csillag, de annál jobban szeretem. (most használom a 3. tubust.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

pviviana

2019. április 3.

Egy tubussal elhasználtam ebből a szempillaspirálból, de annyira nem tetszett, hogy újravegyem. Nem volt rossz, de van ennél sokkal jobb is.
Egy idő után becsomósodott, így egyáltalán nem volt szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Egy idő után becsomósodott, így egyáltalán nem volt szép a végeredmény.

Vinterblot89

2019. március 23.

Szeretem az Essence termékeket, szempillaspirálból igazán jót még nem találtam náluk, de ezt a spirált nagyon megszerettem. Jó a keféje, könnyű lemosni, kicsit mosódik csak el (könnyezés esetén), szép dús fekete pillákat készít, és nem csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lilko0212

2019. március 22.

A végeredmény szép, a nap folyamán viszont potyog sajnos, de ettől függetlenül szeretem és már többször újra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

lili1

2019. március 19.

Nem roszz spirál,de nem a legjobb. Magát az Essence márkát nagyon szeretem,de ez a fajta spirálja eléggé pereg és csomósodik. Nap végére nem sok marad meg belőle a szempilláimon. Ár.érték arányban jó, ha nem egész napra használod, hanem csak pár óra hosszára. Megvettem a lila válzozatáét,majd arról is írok véleményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

mlover

2019. március 18.

Szerintem sok drágább spirál minőségét kőrözi le.
Nemsokára elfogy, de az utánpótlás már ott van a fiókomban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Szerintem sok drágább spirál minőségét kőrözi le.
Nemsokára elfogy, de az utánpótlás már ott van a fiókomban.