Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 19.

Kategória:   Egyéb

"Az elragadó, igéző pillák garantáltak a lashes to impress műszempillával! A műszempillát helyezd a szem külső részére, hogy kihangsúlyozza, sűrűbbé tegye a saját pilláid."

Műszempilla ragasztót tartalmaz.

flowing

2017. január 16.

Első műszempillám volt, nagyon természetes, eddig még senki nem vette észre, viszont megdicsérték az összhatást ;) Strapabíró is, 5-8 alkalmat biztos kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

TimyeK

2017. január 6.

Életem első műszempillája 23 évesen. Jogászbálra vettem novemberben, azóta nem bírom ki, hogy ne tegyem fel hétköznapokra. Eleve óriási szempilláim vannak, de ez a pilla annyira megdobja az összhatást, ráadásul annyira természetes, hogy eddig senkinek sem esett le, hogy ez a "trükk". Oda és vissza vagyok érte.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Pulykatojás

2016. október 14.

Esküvőmre vettem és teljesen jól működött, még a ragasztó is. Azt ajánlom a kezdőknek, hogy sminkelés után (de szempillaspirál előtt) tegyék fel, mert a ragasztóba beleragad (még száradás után is) a szemfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

kfruzsi

2016. július 1.

Kedvenc, nagyon szeretem. :)
Tényleg puha,nem kelt túl mű hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Kedvenc, nagyon szeretem. :)
Tényleg puha,nem kelt túl mű hatást.

habibi

2016. május 15.

Egyszerűen szuper! Nem túl sok, nem túl kevés, pont a kellő hatást éri el. Puha és nem bántja a szemet, nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Parlandorka

2016. január 29.

Nem próbáltam túl sok fajta műszempillát, de általában a sorosat túl soknak találtam magamon hétköznapra, a tincseset pedig elbénáztam. Ez a szempilla azonban bevált. Soros, de nem fedi le a teljes szempillasort, nagyjából az egyharmada-közepe táján kezdődik, és kifele hosszabbodnak a szálai. Szép, természetes, mégis mutatós pillákat tudok velük varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

ponikiralylany

2015. november 30.

Meglepően jó minőségű, pille könnyű, átlátszó gerincű pilla. A ragasztóját nem próbáltam, de duo ragasztóval nagyon tartós és mutatós. Ennyi pénzért meg egyenesen verhetetlen. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.