Essence

Ár:   549 Ft és 749 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   549 Ft és 749 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

A márka 15. évfordulójára kiadott limitált kollekció része

"A 4-színű és 8-színű palettát személyre szabhatod kedvenc színeiddel, köszönhetően a klikk mechanizmusnak. Csak rázd meg a színes gyöngyökkel díszített palettát és kész is a saját party mixed!"

Black Fairy

2017. július 5.

Nagyon sokáig szemeztem a nem limitált verzióval, mert nagyon megtetszett...aztán megláttam ezt, én azt hittem leáll a szívem az állvány előtt...aztán otthagytam, mert minek nekem ilyen, nem akarok bele semmit tenni...és megint otthagytam...és miután háromszor otthagytam, mondván, hogy felesleges, de kisebb szívleállásaim voltak, akárhányszor megláttam, anya azt mondta megveszi nekem, ne szenvedjek...XD
(Még tanuló vagyok, szeretem ennél jobban beosztani a pénzemet, de egy ilyen ajánlatra nem mondhatok nemet.)

Amióta megvan, már töltögettem is őket kicsit - bár elég gyenge a választék a belevalókból - masszív, nagyon praktikus, és jól néz ki...
A benne lévő gyöngyöket rázni meg nagyon megnyugtató, néha negyed óráig is képes vagyok mozgatni és nézni, hogy hogy gurulnak a gyöngyök...(fárasztó a vizsgaidőszak, ne ítéljetek el...xD)

A lényeg: funkcióját betölti, és nagyon megnyugtató. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

A lényeg: funkcióját betölti, és nagyon megnyugtató. :D

tara95

2017. június 19.

Csorgattam érte a nyálam, és most mind2 350 ft a müllerben. Csak a kicsit hoztam el, tudva, a nagyot úgyse használnám ki, de tényleg masszív, praktikus és mutatós. (Valamint törzsi harcosnak-amatőr zenésznek, infantilis fiatal felnőttnek tökéletes rázogatni és szórakozni :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

gioia

2017. június 16.

Tetszett az egyedileg összeállítható paletta ötlete az Essence-nek, de valahogy olyan snassz az eredeti paletta. Valószínűleg ezt meghallhatták "odafent", mert kijöttek ezzel... Először ott hagytam, aztán visszamentem a Rossmannba érte :D Direkt kint hagytam a szekrényen, hogy ha arra járok, kicsit szórakozzak vele :) Asszem erre mondják, hogy "elvan a gyerek, ha játszik" :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

cooleva

2017. május 24.

Hát ki tud ennek ellenállni..megvétel előtt percekig szórakoztam vele a R-ban, annyira széép! Mind a kettőt megvettem, nagyon masszív és még jól is mutat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

mollymoon

2017. május 24.

Rég nem voltam Rossmannban szóval nekem teljesen új volt az essence mono-s újítása. És nagyon örülök hogy ezt a palettát választottam, masszívabbnak tűnik mint a Must have-es társa. Plussz a holo gyöngyös teteje is fancy. A 4-es palettát szereztem be mivel ez kompaktabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

TimyeK

2017. május 14.

Ez egy sima belepattintós paletta... mehet bele szemhéjárnyaló, korrektor, rúzs és pirosító. De a teteje... az valami csoda. Léleknyugtató folydogáló gyöngyök, amitől káprázik az ember szeme. Anyum és húgom nem sminkelnek, de beszerzek nekik is egyet "játszani", mert folyton kikuncsorogják tőlem és csodálgatják a homokként csúszkáló szépségeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.